Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történne, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történne, ha egy férfi kezdeményezne egy feminácinál (nem feministánál! ), hogyan sülne el a dolog?

Figyelt kérdés

Szóval a keményvonalas, férfigyűlölő feministákra célzok.


Valamennyire mégis vonzóak nekem, mert el tudom képzelni, hogy ezekben a nőkben micsoda feszültség van, ezért úgy gondolom, hogy szexben valami irgalmatlan durvák lennének, az meg nekem rohadtul bejön.


Nem vicc a kérdés, nem provokáció, tényleg ki akarom próbálni a szexet egy ilyennel, mert izgatnak a durvább nők.


Ha mondjuk valamennyire sikerülne elnyernem a bizalmát, és megmondanám neki, hogy dugni akarok vele, lehet, hogy belemenne?


2019. márc. 25. 13:07
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Ha valami fórumot tudtok egyébként akkor írjátok meg.


Kösz.

2019. márc. 25. 13:09
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
feljelent + kasztrál
2019. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ha csak nem leszbikus, neki is vannak szexuális vágyai nem? Vagy ezek mindig masztiznak?
2019. márc. 25. 13:11
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Számíts rá,hogy ha egy is elolvassa,amit írtál,akkor ki leszel mogyorózva,főleg miután azt írtad "Ezek".Mint valami tárgy.😀


Lehet belemenne egy ,ha mákod van,és találnál.De csak azért,hogy megalázzon,és utána megrugdosson.

2019. márc. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Esélyed, se lenne, kérdező. Én ugyan nem vagyok az, de korábban olvastam olyan blogot, amit ilyesvalaki írt. Semmilyen körülmények között nem sikerülne elnyerned még a bizalmát SEM. Emberileg nagyon magasak az elvárásai, és nála az a magas szint is csak a belépő, tehát egy magadfajtával alapból szóba se állna.
2019. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Ja, és azt még hozzá kell tennem, hogy aki ilyen, az rendszerint az átlagembernél nagyságrendekkel jobb emberismerő, már kevésből is annyira pontosan le tudja venni, hogy a másik milyen ember, hogy a többségnek leesne az álla, ha szóban elmondaná, hogy kiről mi az első benyomása.
2019. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Bármennyire is furcsa, és talán hihetetlen, elég magas szinten ismerem a kommunikációt. Jól ismerem a személyiségtípusokat, többször már ránézésre tudom, hogy ki milyen, mert elég jól olvasom a testnyelvet is. Nem nagyon szerettem volna most játszmázni, mert nincs erre időm. Amúgy sem akarok feministákkal-feminácikkal kezdeni. Mindenesetre, ha egyszer összejönne egy, az szép eredmény lenne. További szép napot!
2019. márc. 25. 14:07
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Személyiségtípusok alatt ugye nem azt a 4 betűs 16 kategóriát érted?
2019. márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Kedves kérdező, ez nem a kommunikáción, hanem azon múlik, hogy MIT kommunikálsz, tehát nem a csomagoláson, hanem a tartalmon. Nagyon ne reménykedj, ezek a nők nemcsak okosak, de nagyon magasan képzettek is.
2019. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

" Jól ismerem a személyiségtípusokat, többször már ránézésre tudom, hogy ki milyen, mert elég jól olvasom a testnyelvet is."


De ebben a képességben az, akiről a kérdés szól, bármikor röhögve leiskolázna téged, kérdező. Erre számíts.

2019. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!