Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt kívánom, hogy bár sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt kívánom, hogy bár sose lett volna barátnőm. Van itt más is, aki ugyanezt kívánja?

Figyelt kérdés
3 hét után szakított velem a barátnőm. Legalább 200 nőnél próbálkoztam 14 éves korom óta és mind visszautasított, kivéve őt. Most kezdjem az egészet elölről? Kösz, nem. 39F

2019. ápr. 1. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
3 hét után?? hát mit csináltál, higy ilyen gyorsan vége lett?
2019. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
A párválasztási értékrendeden is érdemes lenne kicsit csiszolnod: vannak olyan 30as férfiak, akiknek bőven jó, ha a nő mindig csinos, d.gható, értelmi szint, bunkó viselkedés nem fontos, de olyan férfiak is vannak, akiknek az értelem és sok más érzelmi pozitív tulajdonság fontosabb, mint az állandó barbi stílus.
2019. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Mit kamuzol össze-vissza? Több tucatnyi kérdést írtál ki a (szerintem nem is létező) új barátnődről és a legutóbbi kérdésedben még te kérdeztél tőlünk hogy hogyan szakits vele.
2019. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3: Nem szakítottam vele, nem jutottam el odáig.
2019. ápr. 1. 19:19
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Igen! Én!

Azt kívánom hogy bár sose lett volna barátnőd! (Bocs :)

2019. ápr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Arról a nőről beszélsz, akivel a buszmegállóban csókolóztál, akinek gyereke van? Pedig már a szülőknek való bemutatást tervezted... Mi volt a szakítás indoka?
2019. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6: Igen, arról. Nem tudom az okát, nem mondta meg.
2019. ápr. 1. 20:11
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Sajnálom. Még találkozhatsz hozzád illő nővel, emiatt szerintem ne add fel.
2019. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem kívánom ezt magamnak, ugyanis a szakításom után rengeteg mindent tanultam, amitől már máshogy látom a világot, és örülök neki, hogy olyan tudásnak vagyok a birtokába, amivel nem lennék ha még mindig együtt lennénk, illetve ha össze se jövünk.
2019. ápr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha annyi eszed van, hogy csak hisztizel, mint egy csalódott kisfiú..

Esetleg el lehet gondolkodni, hogy miért lett vége, tanulni a tapasztalatból, nem csak vergōdni hisztisen.

Szerintem ha ez a lány se jött volna össze veled, akkor is úgyan ott tartanál: keseregnél, hogy senki sem akar összejönni veled, tehát annyiiiraa tökmindegy ez.....

2019. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!