Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meg csalt töbször de szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg csalt töbször de szeretem és kivánom. Volt már valaki igy?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Meg csalt többször, több lánnyal,de szeretem és kivánom. De nem tudtatok meg bocsájtani. Együtt éltünk van közös gyerekünk. Mikor meg csalt még nem volt gyerek. Több êv mulva vallotta be. Valaki volt már így?
2017. szept. 24. 12:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat.. Kicsit el írtam, de remélem így is érthető.
2017. szept. 24. 12:36
 2/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan voltak már így, mert természetes dolog, hogy a szerelem nem múlik el egyik pillanatról a másikra.


Ettől függetlenül én nem tolerálnám, de az én vagyok.


21/L

2017. szept. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Heart of Darkness ***** válasza:
Legyen egy kis önbecsülésed..
2017. szept. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És tudsz e benne bízni ezek után? Ilyen apukát akarsz a gyerekednek?
2017. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

És most mit szeretnél?

Ha volt már más is így akkor ez szerinted rendben van?

Ha téged nem az eszed irányít, hanem az érzékeid, akkor viseld a következményeket.

Gyakorlatilag bármit megtehet veled, mert neked az a lényeg, hogy időnként rád másszon, amikor éppen nem másba lógatja.

Ha neked így jó, akkor nekünk pláne.

2017. szept. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem,nem bizom benne egyáltalán! De mit tegyek? Vagy ahogy telik az idő ki halnak az érzelmek?
2017. szept. 24. 12:51
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát én így, úgy eltakarodnék mellőle, s keresnék mást, hogy köpni-nyelni nem tudna.


mik ate értékeid, belefér e a megcsalás?

2017. szept. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák. Én annak idején lefektettem a játékszabályokat, megmondtam a volt férjemnek, ha megcsal, levágom a tökeit. Mivel, ismert, tudta, h megteszem. Még megvannak a tökei... 😁

De! A szabály utólag is érvényes... 😂

2017. szept. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#6

Vannak akik nem élnek monogám kapcsolatban, de az mindkettőjükre vonatkozik.

Beszéld meg ezt a te "falu bikája" pároddal és járjatok el swinger klubokba, ahol mindketten szabadon párosodhattok fűvel-fával, mert így nagyon egyoldalú a történet.

2017. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Csodás példát lát a gyereketek. Gratulálok. Most rontjátok el az ideális családról alkotott jövőbeni képét.

És te ilyennek szültél gyereket??? Gratulálok ehhez is.


Téged se az eszedért szeretnek kislány!


Te csak egy használati tárgy vagy, ingyen p..nci. Ennyi. Semmibe vesz téged!

De ha neked jó ez, az a te dolgod, akkor legalább a gyerekre gondolhatnál, ha már magadat úgyis semmibe veszed!

2017. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!