Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért szerettetek bele az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szerettetek bele az exeitekbe és miért szerettetek ki belőlük?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 4. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnél: elsőre aranyosnak, romantikusnak tűntek, aztán hamar kiderült, hogy az csak a cukormáz, alatta nem ilyenek valójában.
2019. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerettem beléjük, mert jó emberek voltak, a kezdetekkor értékeltek és nagyon jól bántak velem. És azért szerettem ki belőlük, mert hosszú távon ezt nem tudták fenntartani. Mindkét előző kapcsolatomban azt éreztem, hogy én ezerszer annyi munkát és energiát rakok a kapcsolatba mint a párom. Addig értékelték csak, hogy odaadó, hűséges, nagyon szerető nő vagyok amíg rá nem jöttek, hogy bizony cserébe nekik is ezt kellene nyújtani különben nem tudnak boldoggá tenni. Meg az is probléma volt, hogy hozzám képes kicsit gyerekek voltak még agyban. Én szerettem volna fejlődni, haladni a közös élettel is nem csak a sajátommal. Sajnos ők nem igazán voltak még ezen az érettségi szinten.
2019. ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

kb. ugyanaz, mind a kettes.

Rendes, látszatra normális pasik voltak, de amikor szóbajött, hogy nekem mik a rövid és hosszútávú terveim ( pl. család, gyerek) mind szakított .

2019. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem voltam szerelmes egyikükbe sem - bár valami különös - és szép - érzésem volt, amiről azt hittem, hogy talán az, de nem volt az. Az amiről mások írnak, mint szerelem, számomra ismeretlen. Remélem, hogy csak "még".


Amúgy egyiküknél azért, mert azt gondoltam ő is olyan kívülálló, mint én. Hű, azok voltak az igazi idők, árnyéke vagyok magamnak ahhoz képest, az volt az "igazi aranykor", mennyi különös embert ismertem meg akkoriban... Mi történt velem?


Ő hagyott el másért, azt hiszem jogosan, mivel ő nem volt olyan bizarr és életidegen, mint én. Később rájöttem, hogy ugyanolyan pózer, mint a többiek, ami persze nem baj, de én kerülöm azt a hipszter közeget.



Másodjára viszont... Hát. Amikor olyannal beszélsz akivel szinte minden azonos, akkor azt nehéz nem kedvelni. Persze voltak intő jelek meg olyan különbségek, de azokkal nem foglalkoztam - hiba volt. Nagyon jó barátok lehettünk volna akár máig is, tipikusan olyan ember aki jobb sorsot érdemelne és akitől megkérdezném mi lett vele azóta. De mivel olyan mint én, ezért ő sem beszélget a régebbi ismerőseivel akikkel már "nincs jóban".


Eh.


Több nem volt.


De remélem még lesz és nincs késő.

2019. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Nincs szerelem , az csak illuzió, ha ezvigasztal -.-
2019. ápr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

#5


A világon minden illúzió, a létezéstől a tárgyak érzékelésén át az érzelmeinkig, minden. De azért jobb lenne egy olyan illúzió, mint a mostani negatívság-enyhedepresszió illúziója.


Bár most annyira nem is erős, mint szokott lenni. Pedig okom lenne rá.


De nem, ma nem.

2019. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért szerettem bele, mert tetszett a határozottsága, úgy éreztem érdemes építeni vele az életet, voltak tervei, álmai. Az elején jó is volt vele, aztán elkezdett egyre többször lenézni, a külsőmre megjegyzéseket tenni, nem lehetett véleményem, mert mindent lehurrogott, és sokszor az anyja szólt rá, hogy hogy beszél velem. Aztán megcsalt egy teljesen ellentétes típusú nővel, mint én. Ennyi a történet...
2019. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Clay Morrow ***** válasza:
Egyikbe sem voltam szerelmes, illetve az egyikkel a szerelem elmúlta után jöttünk össze jó pár évre.
2019. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt egy nagy szerelmem, mi csak kavartunk. Elemi erővel vonzott. Még most sem szerettem ki belőle, sok hónap után.
2019. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Volt egy nagy szerelmem: szerelem volt első látásra, mint ahogy valaki itt írta, elemi erővel vonzottuk egymást. Bármikor összeakadtunk annak egymásnak esés lett a vége és társaságban folyton egymást szugeráltuk, apró jeleket küldtünk egymásnak, apró érintések amikor közel voltunk egymáshoz. Sosem teljesedett be, én nem mertem vele beszélgetni magunkról, ő pedig nem volt beszédes magától. Egy közös ismerősünk aki nagyon jól ismert minket azt mondta, hogy retteg tőlem olyan hatással vagyok rá. Végül évek után csak eltűntünk egymás életéből. Nemrég láttam őt, elmosolyodtam de már valahogy nem vonz úgy mint akkor, talán az egész hozzáállása az ami megölte bennem a vonzalmat.

A többi exembe nem voltam szerelmes, mindig mást (🔝) akartam helyettük és egyszerűen meguntam őket.

2019. ápr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!