Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok mi a jobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi a jobb?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú akinek tetszetek odajön hozzátok egy semleges témával hogy szóba eledjetek vagy az ha már az elején elmondja hogy azért jött oda mert szimpatikusak vagytok neki?

2019. ápr. 5. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindkettő, de azért mondja azt is, hogy szimpatikus vagyok neki, amit persze viszonzok is :)
2019. ápr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Személyiségfüggő mind a két oldalról. Én speciel jobban szeretem, ha lazábban, barátilag, push nélkül ismerkedünk meg, mert úgy nem érzem magam feszélyezve.


(A barátommal közös ismerősök által találkoztunk egy koncerten. Később, de még aznap este mondta, hogy amúgy elég szimpi vagyok neki, nincs-e kedvem majd kettesben találkozni... Amitől a falra másztam ott hirtelen, mert a tököm tele volt már attól, hogy bármilyen jelzés nélkül, amivel zöld lámpát adnék, csak úgy megkérdezi egy pasi, hogy nincs-e kedvem randizni. Nem akartam kapcsolatot, élveztem, hogy évek óta szingli vagyok, stb... Mondtam is neki, jól fogadta, megértette, aztán találkoztunk többször is társaságban, meg baromi sokat beszélgettünk Facebook-on, és... Hát na, megfogott a személyisége, elkezdtünk randizni, aztán összejöttünk. :D Szóval ez valahol a kettő között volt, bár úgy indított, hogy 1-2 óra után, szinte egyből rátért a "lényegre", mégis jól jött ki.)


Ha teljesen a derült égből kérdezi meg valaki, hogy "szia szép vagy nincs kedved kedden meginni egy kv-t?" akkor nem nagyon tudok rá mit mondani... Mert mi alapján mondanánk igent?! :D


De én csak egy vagyok a sok közül...


22L

2019. ápr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!