Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennétek a moziba, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennétek a moziba, és látnátok egy ilyen cukifiút, aki mesét néz, de kiderülne a piszkos kis titka. Mit tennétek, járnátok vele?

Figyelt kérdés

Épp az ŰrDongót nézte volna, kifelé még a plakáttal is fotózkodott volna. Gondolnátok milyen aranyos srác!

[link]

Aztán megtudnátok, hogy jelenleg ő a világ 2. legjobb középsúlyú boxolója AZ ÁLDOZATOK VÉRÉBEN FÜRDIK, VÉRBEN FETRENGENEK AZ ELLENFELEI A MECCSEK VÉGÉRE

[link]

[link]

Mit szólnátok?



2018. dec. 21. 18:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%

Én is mindig fotózkodom a plakátokkal, sőt, a rajzfilmek plakátjaival főleg. :D

Miért lenne "piszkos kis titok", hogy boxoló? Persze, nem a kedvenc sportom, de nem látok bajt vele. Pláne, ha eredményes benne.

Áldozat vérében fürdik... XD Túl sok volt a Trónok Harca?

2018. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
wat
2018. dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
31%

Imadom az ilyen 80 kilos 170 magas boxolokat, akiket az utcan azert 2 meteres, 120 kilos szekreny csavok kell h vedjek oket.

Mindig is utaltam a kuzdosportolokat. Tok ertelmes...sport...

Akko mar inkab sakk.

2018. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
180 magas és 190 centis négereket üt le középsúlyban, de még nagyközépben is simán, azt sem tudod miről beszélsz xd
2018. dec. 21. 19:08
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Ez 170 centi? Még ránézésre is 180-185 közt van
2018. dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
19%

Ki mondta, h en epp errol a csicskarol beszeltem es nem az atlagrol ?

Eleg bu,is amugy igy vered ra a nyalad.

De ha ennyire hokizni akarsz, megmutatom a ferjem, o meg ennel a majomnal is 16 centivel magasabb es akkora az alkarja is, h kezzel nem ered at.

2018. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
79%

tetra takarodj már le a gyakoriról, téged még a saját apád sem simogatott meg olyan ocsmány vagy

csinálod itt a képzelt kis világod a gyakorin a kitalált kis álom életeddel, de fogd fel, hogy ettől nem lesz jobb neked :)

2018. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

"akkora az alkarja is, h kezzel nem ered at"

XDDDDDDD!!!!

Nem a műbrokidról kell beszélni, de szívesen belehokizok a szádba szűz kislány, ha ennyire rá vagy kattanva a farkamra és a hokizási szokásaimra.

Végre éreznéd életedben először a gci ízét :)

2018. dec. 21. 19:20
 9/31 anonim ***** válasza:
17%

Remek part alkotnatok.

Egy venember aki szuz kislanyokat molesztalna, meg a masik nyomi, akit az apja simogatott gyerekkent :D

Mert ideofogotok valamit arrol, h nekem biztos rossz az eletem, meg attol igaz sajnos az nem lesz.😊

2018. dec. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
49%

Miért írod másra, amit rád írtak? Ülsz a kis panelszobádban, és gyártad a kamusztorijaidat a kamu közlekedésmérnök (büfészak lol) 2 ajtós szekrény pasidról, akivel MINDJÁRT házasodtok évek óta.

Többször lebuktál már, hogy egy álmodozó nyomi kislány vagy, akinek semmi élete, nekem kínos már nézni a vergődésed :)

2018. dec. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!