Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Majdnem szerelmes lettem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem szerelmes lettem, de nem a páromba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt. Együtt élünk, volt eljegyzés aminek már több éve, de beszürkültünk. Én fáradt avgyok, ő is az. Nem akar velem szexelni, ráadásul állandóan frusztált, és veszekszik velem szinte mindenért, olyan dolgokért is, ami már kb. 1 avgy 2 éves történet és nem tudok rajta változtatni... (pl. hogy a nagymamám őt nem kifejezetten szereti, én nem tudom őket megvátloztatni..de smemit nem tesz azért a párom sem, hogy ez másképp legyen... vagy pl. hogy nem mentem el az unokahúgának a nővérének a lányának az általános iskolai ballagására, mert már hónapokkal azelőtt, mielőtt meghívott volna a kiscsaj, már volt program betervezve... stb.)


Mindig én békülök, én kezdeményezek, én csinálok itthon is mindent. Próbáltam megkérdezni, hogy mi a baja, mi váltja ezt ki, de nem mond semmit..


Mikor kicsípem magam (bár amúgy sem) nem mondja hogy szép vagyok. Nem dícsér, nem bókol és ebbe belehalok. Nem is érezteti velem, hogy szeretne..


Már nem szóltunk egymsához 3 hete.. én megfogadtam hogy most nem én fogok békülni. Ő pedig nem teszi. Mintha mindegy lenne neki hogy mi van...


Nincs senkije, ez szinte biztos, hiszen munkából hazajön, ha itthon marad akkor állandóan ír messengeren..hétvégén a bátyjával van és a családjával.


Ami viszont engem illet:

Egy baártnőm megkért, hogy regeljek be a Tinderre kép nélkül, és nézzem meg, hogy az ő kiszemeltje bemeccsel-e engem. Miközben kerestem a srácot, találtam egy másikat, aki nagyon ismerős volt valahonnan. Nem tudom hogy honnan, de az arca, a stílusa, mindene, annyira ismerős volt. Betetszikeltem, és nem sokkal később meccseltünk.

Napokig beszélgettünk, majd megadtuk egymás nevét, telszámát, ismerősök lettünk facen. Sokmindenről beszéltünk, a szexről is. Aztán találkoztunk egy kávé mellett. Végig flörtöltünk, azt éreztem, hogy végig őt kerestem mindenkiben.


Ennek már 2 hete. Én nem akarok találkozni egyelőre. A párom ebből semmit nem tud... nem csaltam meg fizikailag, de érezlmileg már nagyon...


Meddig halogassam a beszélgetést?

Ő miért nem akar velem beszélni?

Nincs önbizalmam, nem érzem magam nőnek miatta..


2019. ápr. 7. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Lejárt a kapcsolatotok, a konfliktusmegoldás sem működik köztetek, csak ez a szőnyeg alá seprés...Lépj tovább!
2019. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen langyos fosban az ember bárki másba "szerelmes" lesz, akitől figyelmet kap. Én nem halogatnám tovább a beszélgetést, ha eddig nem változott, itt a vége.
2019. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?


Én se beszélgetnék már erről semmit,max azt hogy szakitok.

Ha eddig nem jutott eszébe..nem is birnám ki hetekig,hogy nem beszélek a párommal.


Viszont az szerintem is igy van mint ahogy az előző irta.Ilyen kapcsolatban vagy kapcsolat után bárkibe "szerelmes" lenne az embet aki kicsit is jobban bánik vele mint a párja.


Szóval ne is ugorj fejest se egy új kapcsolatba egyből.

2019. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pasid már rég nem szeret és azt várja hogy te szakíts vele mert ő gyáva hozzá.
2019. ápr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!