Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A családotok hogy reagáltak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A családotok hogy reagáltak, amikor más bőrszínű párt választottatok magatoknak?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát kérném, akiknek van, volt ilyesmiben tapasztalata...


Arra gondolok, hogy ha fehér vagy, de roma emberkébe szeretsz bele. Vagy fordítva.

Tapasztalataim szerint, egy fehér családba nem nagyon tudják befogadni a romákat. De a roma családokban is így van? Lenézik a fehéreket? Vagy inkább büszkék rá, hogy bekerült egy ilyen a családba?


Csak normális válaszokat légyszi!


2019. ápr. 7. 14:04
 1/6 A kérdező kommentje:
A kérdésben van egy kis baki, bocsi (mielőtt valaki beleköt). Először máshogy írtam, aztán átírtam, de egy része úgy maradt :D
2019. ápr. 7. 14:13
 2/6 anonim ***** válasza:
Cigányok soha nem fogadják el a fehér partnert. Még a férfiak csak - csak összeállnak ideig óráig fehér nővel, de a cigány nő nem fog fehér férfival kapcsolatba jönni. Ők külön nemzet, nem keverednek, fontos a fajtájuk, a hagyományaik fenntartása. Az, hogy lenéznek e bárkit is.. Hát legyen, szerintem különösen nem érdekel senkit mert mindenki tudja, hogy iskolázatlanok, nem értenek nagyon semmihez, csak a bűnözéshez.
2019. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
#2, hülyeséget írsz! Számtalan cigány nőt ismerek magyar férjekkel! Hírességek között is vannak ilyenek.
2019. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy részben igaza van de amugy miért is lenne büszke a cigány család ha egy magyar jönne a családba??? A cigányoknál elég nagy a hagyomány tisztelés stb és igen a cigány nők jobban szeretnek cigány férfiakkal együtt lenni de általában minden nemzet igy van ezzel mert azonos kultúra nevelés nyelv szokások stb!


És megjegyzem lattam már olyant hogy magyar család őrült hogy normális cigány EMBERNEK mert általában a cigányok nagyja nem iszákos nem veri az asszonyt meg a gyereket a nők meg általában nem ülnek bele 100 F@$Z ba (kivételek vannak mindenhol!)


de hozza tennem hogy magyarországon sokan ossze keverik a beásokat és a cigányokat lehet hogy hasonlo a két etnikum de csak látszatra teljesen más a beasok nem cigányok mivel nem cigány nyelven beszélnek nincsenek nekik cigány szokásaik van külön cigány himnusz ami mindenhol ugyan az a világon és van beás himnusz ami csak itt Magyaroszágon van ugyan ez érvényes a nyelvre a cigányok mindenhol ugyan azon a nyelven beszélnek mig a beások csak itt Magyaroszágon vannak jelen


Ez olyan mint ha valaki összekeveri a kínait meg a koreait...

vissza terve Ázsiára

Ismerkedek most egy Ázsia lannyal még egyikünk sem találkozott a masik szüleivel (nagyon az elején vagyunk...) szüleim sem tudnak még róla először próbálom meg puhitani őket lassan celozgatok rá mert őszintén engem is lesokkolna a dolog :D

2019. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát sok sikert neked, remélem minden simán megy majd :)

Nos igazából azért tettem fel a kérdést, mert tetszik egy roma pasi. De nem az a tipikus cigány, a bőre is nagyon világosbarna, dolgozik, tanul, otthon is besegit.

Nem tehetek róla, de megfogott az arca, a szeme, a mosolya, a humora. És úgy érzem, hogy kölcsönös az érdeklődés. Lehet kicsit előreszaladtam ezzel a kérdéssel :)) de kiváncsi voltam ezekre a dolgokra.

2019. ápr. 7. 17:38
 6/6 anonim ***** válasza:
kérdező csak nem én vagyok az?
2019. ápr. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!