Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az az élet célja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az az élet célja, hogy az ember párt találjon magának?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor véleményetek szerint miért? És miért jó, ha az embernek párja van?

2018. okt. 14. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

"A cél halál, az élet küzdelem,

S az ember célja e küzdés maga."

-Madách Imre


Én ezzel tudok a legjobban azonosulni.

2018. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha szerinted a cél a halál. De én is voltam már így, remélem majd jobban leszel
2018. okt. 14. 18:57
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem. De sokan társfüggők,viszont sose lesznek boldogok az aktuális partnerrel sem pont mert függő viszony van csak köztük.
2018. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Te nem értetted ezt az idézetet...

Mindenki célja végső soron majd a halál, addig eljutni ami remélhetőleg jó sokára következik be.

Addig is élni kell, hiszen az egész életünk küzdelem. Küzdelem nélkül nincs győzelem. Én így értelmezem ezt.

2018. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


H miért jó, ha az embernek párja van? Megtudod majd, ha lesz neked is.

2018. okt. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Az élet célja maga az élet. Hogy találj célt benne, fejlődj lelkileg, beteljesítsd önmagad, a küldetéseket, ami által adsz a világnak valamit.

Ehhez bedob neked embereket (párkapcsolat is ilyen), akiktől tanulsz, még ha nem is mindenkit kedvelsz. Ez csiszol, formál téged.

Attól függ a további életed, hogy miképp döntesz. A múltban meghozott döntéseid következménye a jelened, a jelenben hozott döntések határozzák meg a jövődet.

Dönthetsz úgy, hogy semmit nem csinálsz az életben, senkit nem szeretsz, nem valósítod meg önmagad, de úgy is, hogy sikerre viszed a küldetésed. Mindent úgy tegyél, hogy másokat ne bánts meg vele!

2018. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az egyik célja.
2018. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Döntse el mindenki maga. De én azzal értek egyet, hogy az életnek nem kell, hogy célja legyen, elég, ha ÉRTELME van.
2018. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Reprudukció.
2018. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!