Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy barátom! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy barátom! Mit tegyek, hogy észrevegyen, mint nő?

Figyelt kérdés

Szerintetek van rá esély, hogy több lesz belőle, mint barátság, ha most úgy érzem közömbös vagyok számára?

Milyen jeleket küldjek neki, hogy ne legyek hirtelen nyomulós, de azért észrevegye?

21L



2019. ápr. 9. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki a frankót. Ha nem lehetne köztetek több akkor is megmaradna számodra mint barát? Köztudott, hogy nem létezik női, férfi barátság. Max egy ideig, óráig.
2019. ápr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A jeleket küldözgetheted, de nem fogja észre venni. Gyáva megközelítés. A barátságnak onnantól lőttek, hogy te többet látsz benne, szóval nem kockáztatsz semmit.
2019. ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én is ugyanebben a szerencsétlen helyzetben voltam, de nem voltam elég bátor, hogy kitaláljak neki, úgyhogy próbáltam magamban rendezni ezt a haveri hozzáállást, aztán csodával határos módon idővel ő is elkezdett érezni valamit, és összejöttünk 6 hónap barátság után
2019. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hîvd egyre tôbb kõzôs programra.Nèha tegyèl bájos kislányos gesztusokat.puszi az arcára ülj az õlèbe nèha ôleld át.Egz idõ utàn belèd zùg.
2019. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!