Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ez így gáz dolog lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez így gáz dolog lenne?

Figyelt kérdés
Szóval ha egy fiú odajönne hozzátok ismerkedni és azt mondaná hogy azért jött oda mert csinosnak,szépnek talál az unalmas lenne?Vagy felszínesnek gondoljátok?

2019. ápr. 10. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Unalmas és sablonos, de hát ilyenkor full ismeretlenül nem is lehetne mást mondani. Maximum még annyit, hogy jól áll a mosoly. (A mosoly még szebbé teszi az embert, egyébként. - saját megjegyzés)
2019. ápr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Utálnám, ha bárki a külsőm miatt akarna ismerkedni velem. Ettől azt érezném, hogy csak dugni akar, azért nyomul. Sose kéne ilyen, inkább megvárom azt a srácot, akinek a lelkem kell, aki csak engem akar, igazi társnak, szerelemből.
2019. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó, mindenkinek a pinád kell, hiába burkólódzol azzal, hogy te cskak kapcsolatba.
2019. ápr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
3: Bocs, de nem jött be. Tudod, nem mindenkinek olyan nyomorult az élete, mint neked. :) Én már megtaláltam a lelki társam, de neked nehéz lesz olyan gyökér nőt talalni, mint amilyen gyökér te vagy. :)
2019. ápr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%

#2


Bocsi, hogy beleszólok a vitátokba, de említetted, hogy megtaláltad a lelki társadat. Szóval ő egyáltalán nem vonz téged külsőre? Taszít téged a külseje? Ha nem, akkor meg mit pattogsz?

Te se jössz össze olyannal, akitől majd elhánynád magad.

Külső plusz belső alkot egy kerek egészet.


"Utálnám, ha bárki a külsőm miatt akarna ismerkedni velem."

Szóval a pasi hányja el magát a külsőd rondasága miatt, de azért a lelked legyen patyolat tisztasága miatt jöjjön veled csak össze, ugye?


Kicsit ironikus vagy. :D

2019. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

"Szóval ő egyáltalán nem vonz téged külsőre? Taszít téged a külseje? Ha nem, akkor meg mit pattogsz?"


Téged sem az eszedért szeretnek... :)

2019. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#6


Most miért? Szembesítettelek a butaságoddal.

Te írtad, idézem: "Utálnám, ha bárki a külsőm miatt akarna ismerkedni velem."

Szerinted egy full ismeretlen ember, akkor mi alapján szólítson le téged, akivel még egy szót se váltottál soha?

2019. ápr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Sajnállak 65%os, ha neked ennyire fontos a külső. Elárulok egy titkot. Amikor megismerkedtem a párommal nem találtam őt álompasi kinezetűnek, de nem is ez volt a lényeg. Én a belsőjébe szerettem bele és aztán megláttam a külsejében is a szépet. Csak mert te felszines vagy, az nem jelenti azt, hogy mindenki ilyen.


Amiről meg te írsz, hogy "úgy néz ki, hogy elhányod magadat tőle" az nagyon ritka eset és nálam kimerül annyiban, hogy 300 kilós tehén.

2019. ápr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

Drága 8-as!


Az nem felszínesség, ha külső plusz belső egyszerrel fontos valakinek. Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy csak lélekből van az ember, és nincs fizikális teste.

A kettőt nem lehet elválasztani egymástól.


Ja tudom, pl. akkor is felszínes vagyok, ha nem jönnék össze egy elhízott, egészségtelen életmódot folytató pasival, aki dohányzik és alkoholt is iszik.


Mindegy is, a lényeg, hogy biztos 100%-ban boldog vagy. :)


Én meg a nagy felszínességem miatt vagyok már együtt 6 éve boldogan a párommal, mert nekem a kettő együtt volt fontos. :D Tudod, külső plusz belső alkot egy kerek egészet.

2019. ápr. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
"Drága" 9es, szánalmas vagy, hogy azt hiszed aki másként gondolkozik mint te, az hülye. Egyszerűen lenézel mindenkit, akinek a külső nem fontos. Ásd már el magadat.
2019. ápr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!