Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy kis segítségre lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xxxxxnn kérdése:

Egy kis segítségre lenne szükségem. Van egy férfi az életemben akit napra pontosan 7 évvel ezelőtt ismertem meg, pontosan akkor mint az a mostani páromat. Jól kezdődik ugye?

Figyelt kérdés
Ő akart volna engem, én nem ot. Amit nagyon bánok. Ez a ferfi azota is jelen van az eletemben, mondhatni ő a nagy szerelmem. Kicsit hülyén hangzik de így érzek. Évente egyszer kb mindig összehoz minket a sors. (ÚGY). Neki azota mar csaladja van, és mégis majd meghalok ha meglatom. Nagyon durva ez az érzés, elkap a remegés, a szívem úgy ver hogy majd kiesik, elhagy az erőm. Stb. Próbálom elfelejteni mert tudom hogy nem fer, sem a családjával sem az én párommal szemben, de nehéz, nagyon nagyon nehéz. Hogyan lépjek túl?

2019. ápr. 10. 22:33
 1/3 Droidnő33 válasza:
Hát elég durva helyzetbe kevertétek magatokat... erre tuti nincs helyes válasz. Vixxa menni az időbe... azt még nem találták fel sajna. Ez bukta, ahogy van.
2019. ápr. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
49%
Akkor másikba ültél... Cseszheted.
2019. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy csak azért tetszik mert nem kaphatod meg? Annak idején miért utasítottad el?

Várd meg amíg felnonek a gyerekek, utána nekik mindegy lesz. Vagy keress olyat, akit legalább annyira, vagy jobban is tudsz szeretni, mint őt.

2019. ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!