Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A napokban ajánlotta fel egy...

*Glissade* kérdése:

A napokban ajánlotta fel egy (az edzésben nem segítségre szoruló) férfi ismerősöm, hogy együtt akar velem edzeni! Szerintetek tényleg a közös elfoglaltságunknak szeretne hodólni, vagy egyéb terveket szövöget?

Figyelt kérdés
Ti mikor mondanátok azt egy lánynak/ nőnek, hogy edzünk együtt?
2016. júl. 8. 12:26
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
csak ha megakarnám khm-ni.
2016. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
nem látok más fejébe de néha jó lenne :) 1 vagy nem szeret egyedül edzeni 2 tetszel neki és így akar közelebb kerülni hozzád
2016. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Két ember kizárólag akkor tud együtt edzeni, ha azonos szinten vannak, vagy közel azonos szinten. Másképp inkább csak egymás mellett edzenek. Meg akar dugni.
2016. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
monty: ez nem feltétlen igaz, én sokszor hivok kezdő havert edzeni, hisz vezeti pl egy fekvenyomást ő is tud, ha megmutatom hogy kell, vagy van hogy megkérnek hogy segitsek neki, csak jelen esetben egyik fiu másik lány, és hát na... :D
2016. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Kiegészítés:

Igazából nem vagyunk az edzésben azonos szinten. A kiállásán és a gugolásán láttam, hogy messze magasan jobb szinten van mint én.

Nem tudom, hogyan akarja ezt egyáltalán összeegyeztetni...

2016. júl. 8. 12:47
 6/39 anonim ***** válasza:
Ok hogy tud segíteni neked herold, de az, hogy minden sorozatnál le kell pakolni 60 kilót aztán vissza, mert ekkora különbség van pl. köztetek az engem speciel hátráltat. Az edzőpartner arra van, hogy húzzon előre, nem arra, hogy hátráltasson. Mikor kezdő havernak segítettem én akkor kezdtem el a saját edzésem, amikor ő befejezte, máskülönben ez idegbaj.
2016. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Ő másféleképpen akar veled edzeni.
2016. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
ja persze, én ha edzek valakinek nem ugyanazokat a gyakorlatokat csináljuk, ha meg mégis, cutlerbe járok, van 10 fekvepad meg guggolókeret :DD
2016. júl. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Emlitette, hogy: "ő már közelebb van a 30-hoz, ezért komoly kapcsolatban gondolkozik."


Viszont a barátnőm szerint ne higyjek neki!


Szerintetek?

2016. júl. 8. 13:04
 10/39 likebike ***** válasza:
Ha tetszik neked,akkor kezdj el vele találkozni,de hagyjátok a közös edzést,senkinek se jó.Ha meg nem,akkor koptasd le.100%,hogy le akar fektetni.
2016. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!