Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sokan miért gondolják hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért gondolják hogy a nőket a pénz érdekli?

Figyelt kérdés

Ha valaki összehoz egy komoly egzisztenciát abból azért kiderülhet hogy nem egy életképtelen szerencsétlen hanem megvan az élethez való esze, kitartó, magabiztos, vannak céljai és azokat el is éri. Biztonságban érezheti magát a nő egy ilyen ember mellett.


Nem lehet hogy ezek a tulajdonságok vonzóak inkább, mint önmagában a pénz?



2019. ápr. 11. 06:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%

Mi a gond fiúk? Miért nem kerestek olyan lányt aki egyébként elég jól keres, túl nagy a mérce? Vagy para?

Kac Kac Kac

2019. ápr. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
91%

1. Mondta jòl.

Aki sikeres annak a mindsetje is olyan,hogy vonzó.

Ezt nem èrtik meg az emberek sajnos.

2019. ápr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%

Soha nem a pénzre mentem. Eddigi kapcsolataimban a párjaimnak még autója sem volt. Mindig az ember érdekelt, mert tudtam, hogy az fog boldoggá tenni és nem a pénze.


Amikor a jelenlegi páromat megismertem, egy szakadt autója volt és sima kétkezi munkásnak mondta magát, még külsőre sem volt igazán az álomférfi számomra. A legkisebb mértékben sem érdekelt, hiszen nem ez vonzott benne, hanem az, hogy értelmes, intelligens és nagyon jól érzem magam vele. Már hónapok óta együtt voltunk, mikor kiderült, hogy nem kevés pénze van, saját lakása és akkor vett egy új autót is. És persze nem kétkezi munkás, hanem mérnökségen dolgozik. Az én szememben ettől ő egy cseppet sem lett több, mint volt, hiszen már akkor is nagyon szerelmes voltam.


Pár hónapja szóba került ez a téma és azt mondta, neki mindig ez volt a taktikája, így szűrte ki, hogy a pénz érdekli a nőt vagy ő maga.


Három éve vagyunk együtt és a mai napig vitatéma köztünk a pénz, ugyanis én az a típus vagyok, aki nem szereti, ha költenek rá, nagyon nem szeretek drága dolgokat kapni, még alkalmakra sem. Ő viszont maximálisan a tenyerén szeretne hordani anyagilag is, nem csak érzelmileg.


Volt olyan kapcsolatom is, ahol a férfi egyáltalán nem dolgozott. Ott sajnos még én voltam nagyon éretlen és teljesen hülyét tudott belőlem csinálni.


Egy gondolatot még idefűznék a végére: Nagyon nem mindegy, hogy ha érdekel is egy nőt a pénz, az miért van? Szerintem léteznek olyan nők, akik azért szeretik, ha a párjuk anyagilag biztonságban van, mert ez azt sugallja, hogy az adott férfi felelősségteljes, vannak céljai az életben és meg tud állni a lábán. Ezek a tulajdonságok nagyon vonzóak egy nő szemében. Ezek a fajta nők természetesen megnézik, hogy az adott férfi hogyan jutott arra a bizonyos anyagi szintre, mert ez nagyon nem mindegy. És ott van a másik kategória, akit egyáltalán nem érdekel, hogy miből gazdagodott meg a férfi, csak legyen pénze. Ismertem olyat, aki tudta, hogy a párja illegálisan szerzi a vagyonát, de csak az számított, hogy neki ne kelljen dolgoznia. Ezzel csak azt akartam sugallni, nagyon nem mindegy az sem, milyen a nő felfogása.


38/N

2019. ápr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ki az, akit nem érdekel a pénz? Ki az, aki nyomorban, egyik napról a másik napra szeret élni? Ki az aki létbizonytalanságban szereti a mindennapjait eltölteni????

Ki az, akinek jó ha dönteni kell, a gyerek, vagy ő eszik??

Nem csak a nők, a férfiaknak is számít a pénz.


Az egy másik dolog, hogy van pár nő, akinek csak is a milliomosok jönnek be. A többiek, csak egy biztonságos családot szeretnének, ahol egy normális emberi szükségletet kilehet elégíteni.

Az meg igaz, hogy aki fel tud valamit mutatni, az egy határozottabb, céltudatosabb ember, mint az aki csak napról napra él.

2019. ápr. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
70%

A nőket egy adott szintig érdekli a pénz, utána már nem igazán, de kivételek persze vannak. Az viszont igenis fontos számukra, ha szülés miatt kiesik egy kereset, akkor az életvitele ne változzon, minőségi életet tudjon élni és ne kelljen semmiben sem nélkülöznie.

Amire szüksége van a megszokott életvitelhez az igenis számít, ha gyereket tervez, akkor legyen külön gyerekszoba tisztességesen berendezve, ételből ne a "szemetet kelljen fogyasztani", legyen mit felvennie(ruha,ékszer), el tudjon menni szórakozni a kedvenc helyére, vagyis tudja élni az életet családostul is amit a családalapítás előtt megteremtett magának. Ez az alap a mai női felfogásban.

Férfi szemszögből nincs ezzel semmi probléma, normális esetben azért szövetkezik 2 ember, hogy erősítsék egymást és együtt előbbre jussanak mint külön tennék. A probléma igazából ott szokott kezdődni amikor a férfi keresete nem fedezi a kiadásokat vagy éppen fedezi, vagyis nincs megtakarítás, éppen megélnek. Egy váratlan kiadás már problémát jelent, nem tudják lecserélni az autót, nem tudnak nyaralni menni, a gyereknek már az olcsóbb cipőt veszik, nincs pénz különórákra, elromlott a TV vagy a számítógép. Azt már nem is mondom, hogy a férfi elveszti a munkahelyét,mert az az igazi atombomba egy házasságban.

Tapasztalatom szerint a legtöbb nőt nem érdekli, hogy 3 vagy 8 szoba van egy házban, sőt ha indokolatlanul nagy akkor amiatt balhézik, hogy takarítani kell. Nem érdekli milyen drága autóval viszi a gyereket oviba, iskolába, de biztonságos legyen és megbízható, hogy mi van az elejére írva az általában mellékes.

Végezetül annyit, hogy van olyan nő aki azt nézi mit tud felmutatni a férfi az ismerkedés szakaszában(vagyon) és van aki azt nézi milyen tudás és tapasztalat van a birtokában, mennyire eladható. Egy örökölt vagyont gyorsan fel lehet élni és ha nincs jól befektetve, akkor idővel elfogy, ellenben ha valaki önerőből teremt vagyont, nem éli fel a keresetét hanem befektet, az hosszútávon kifizetődőbb lehet. Itt meg kell jegyeznem, hogy nem véletlenül keres a nők jó része diplomás magasan képzett férjet magának, ez nem a sznobizmusról szól, hanem pontosan tudja, hogy egy magasan képzett, ambiciózus férfire mindig van kereslet a munkaerőpiacon akár 60 évesen is, minél több mindenhez ért annál biztosabb a jövőkép. Beszéltem már olyan nővel aki nyíltan felválalta, hogy ő nem fog egy idősebb férfival családot alapítani, mert a nők tovább élnek, magasabb a várható élettartamuk, jobban odafigyelnek az egészségükre, nem akar olyan partnert magának akit élete egy részében gondoznia, ápolnia kell. Ez tudatos, az elhízott, beteges férfiak nem vonzóak a nők számára, nekik olyan partner kell akit lehet terhelni és akire számíthatnak 20-30 évig biztosan.

2019. ápr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%

#14


Mindenkit érdekel a pénz,ez természetes.Csak nem mindegy, hogy valakin élősködünk vagy mi magunk vagy ne adj isten közösen teremtjük meg az anyagiakat.

Arról még nem is beszélve,hogy a piócáskodás mellett még el is játsszuk a másiknak,hogy mennyire szeretjük.

2019. ápr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Engem azért érdekel a pénz, mert a közműveket érdekli, a boltot, ahol élelmiszert vásárolok, érdekli... Magyarán semmi nincs ingyen. Eltartom magam, de adósságba nem akarok keveredni a párom miatt.
2019. ápr. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
91%

Jól látod kérdező.

Akinek pénze van az általában tanult vagy szakmájához értő, szorgalmas, tenni akaró, felelősséget vállaló valaki. A minimálbéren dolgozók pedig nem tanultak, se nem motiváltak, sem különösebb céljaik nincsenek.

2019. ápr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

08:21

Na persze! Ilyen megható történetet eddig csak románc regényben olvastam. Melyikbenol olvastad a sztory-t?

Az élet pedig: "Jó estét nyár jó estét szerelem"

2019. ápr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem mondom azt, hogy minden nőt a pénz érdekel, de egy részüket igen.

Amit leírtál, hogy akinek van pénze, milyen kitartó és hasonlók, az egy feltételezés. Na, részben pont ezért érdekli a nőket: Akinek van pénze, az jobb helyzetben van társadalmilag. Amit te feltételezésként hozzáadtál, az meg vagy igaz, vagy nem. Ismerek olyat, akinek az apja milliomos, a gyerekhez rengeteg pénzt vág, de a gyerek életképtelen mindenhez és szétdrogozza az agyát.

2019. ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!