Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják egyes férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják egyes férfiak, hogy pénz kell a nőkhöz?

Figyelt kérdés

20-25 éves korban, és sima randizgatáshoz, tehát messze nem arról van szó, hogy akkor esküvő meg gyerekek.

Manapság a nők is dolgoznak, építenek karriert, akinek olyan a szakmája, az GYED mellett is dolgozik otthonról, szóval szinte senki nem vágyik teljes eltartásra.

A randizós időszakban meg úgyis fele-fele, a programok később szintén fele-fele....


A nők 99%-a nem az eltartásra, teljes kiszolgáltatottságra, nyugdíjaskorig láblógatásra utazik.


Most komolyan mindenki arra az 1%-ra vágyik?


-lány-


2018. jan. 7. 16:12
1 2
 1/20 Lazy Lover ***** válasza:
50%
mindenhez pénz kell azért
2018. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Ezt én sem értem, pedig férfi vagyok.



Egyébként azt vettem észre, hogy azok a haverok gondolják ezt, akik nagyon rosszul keresnek. Ők hiszik, hogy egy 2-3x-os fizetéssel ők lennének az élet császárai.


Nem hiszik/értik meg, hogy akinek megvan az a fizetése, az sem kap meg csettintésre minden nőt, sőt a nagyon jó fizetéssel is nagyon egyedül tud lenni az ember (mindig közlik, hogyha annyit keresnének, mint én akkor ezt meg azt a csaj szednék fel, és nem értik, hogy a fizetési csekkem egyik nőt sem szedi fel, nem véletlen vagyok egyedül)

2018. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%

Azért, mert még sosem érintettek nőt. Tudom, melyik kérdés kapcsán tetted ezt fel. Ha nem tévedek, arra gondolsz, amikor a csávó megkérdezte, hogy ha lesz nője, felkészüljön-e a teljes anyagi csődre.


Én sem értem, miért gondolják, hogy mindenki pénzéhes.

Amikor viszont az utazást hozzák fel, az pont hülye példa...

Egy utazás örök élmény, amit soha senki el nem vehet tőled, és ha egy pár közösen elmegy nyaralni mondjuk, azt biztos, hogy nem csak a nő akarja, hanem a férfi is. Ugyanis nagyon sok férfi szintén szeret világot látni.


22/N

2018. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%

Még jó hogy ismered a nők 99% át. Nekem konkrétan az egyik nő rokonom mondta hogy, aki udvarolt neki annak lecsekkolta a fizetését, mert a nő könyvelő volt és egy cégnél voltak és ez alapján is döntött. Dolgos nő amúgy, de erősen anyagias.


Ennek ellenére sose jelentettem ki ezt a "pénz kell a nőkhöz" idiótaságot, mert nem kell, de az az 1% inkább olyan 10-30 fele van. Szóval az ilyen emberek vagy ilyen nőkbe futottak bele csak szinte vagy csak szimplán gyökerek.

2018. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%

Szerinted ezt férfiak gondolják ilyen suta módon? Ellenben az elsőnek igaza van. Az màr más kérdés hogy pár szerencsétlen tapasztalatlan fiúcska a klipek és a csillogás világából nem tud kinézni, burokban él az az interneten agyon retusált autók előtt pózoló nők világában, valódi lánnyal nem találkozott még, ha igen, akkor is felszínesen ítéli meg őket mintha egy ufok lennénk akik a férfiak ellen és nem mellé születtünk volna erre a Földre. Így aztán a kis értékrendje nem kúszik feljebb, mert hisz ebben él, ezt látja, tehát ez alapján ítélkezik.

Komoly férfi nem ilyen szinten rezeg...

2018. jan. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hozzám jössz eleségül? 🤓

-Férfi-

2018. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Az 1%-nál biztos, hogy több olyan nő van, akinél a pénz nagyon komolyan nyom a latba, de maximum olyan 20-30% lehet, tehát még mindig a nők 70-80%-a normális.



Egyébként kétféle nő van:

- az első kerek perec megmondja, hogy neki a férfi anyagi helyzete fontos. Ő az, aki checkolja a férfi fizetését, ha hozzáfér (én is ismertem banki ügyintéző csajt, aki így válogatta a randi partnereket), ő az aki kerek perec kijelenti, hogy a randira kocsival gyere, mert ő a Deáktól az Oktogonig nem fog másként menni, stb.


A nők általában csak ezt a típust tartják pénzéhesnek, ezt a típust látják.


- a másik az a nő, aki egyáltalán nem pénzéhes, csak túl könnyű levenni a lábáról ajándékkal, meghívással, bármi olyasmivel, ami csak pénzbe kerül. Ők azok, akik magukról sem gondolják, hogy fontos nekik a pénz, de amikor 1 órája áradozik, hogy milyen romantikus az új udvarlója, mert ide vitte, meg oda hívta meg.


Ez utóbbi típus, amiről a nők általában nem is tudnak, gyakran észre sem veszik, hogy már egy órája áradozik a barátnőjük valami pasiról, de a még semmit nem mondott arról, hogy milyen a humora, mennyire intelligens, kedves, bármi, csak arról, hogy milyen étteremben jártak, milyen helyre vitte kávézni, hova hívta meg hosszú hétvégézni, azaz mire költött.

2018. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
És a többi típus. Ti csak a panel és pláza típusu embereket ismeritek? Elég szegényes. Ezért nincs ember ismeretetek ezért nem értitek a világot...
2018. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

"És a többi típus. Ti csak a panel és pláza típusu embereket ismeritek? Elég szegényes. Ezért nincs ember ismeretetek ezért nem értitek a világot..."


Bocs, ez a 2 típus csak a pénzéhesekre vonatkozott.


Ahogy mondtam a nők 70-80%-a simán normális, egyik ilyen típusba sem tartozik.

2018. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Manapság a nők is dolgoznak, építenek karriert, akinek olyan a szakmája, az GYED mellett is dolgozik otthonról, szóval szinte senki nem vágyik teljes eltartásra.

A randizós időszakban meg úgyis fele-fele, a programok később szintén fele-fele....

A nők 99%-a nem az eltartásra, teljes kiszolgáltatottságra, nyugdíjaskorig láblógatásra utazik.

Most komolyan mindenki arra az 1%-ra vágyik? "


Hány éves vagy kérdező? Az amit írsz egy 16 éves lány eszmefutatását tükrözi. Mindenhez pénz kell, megteremteni egy biztos egzisztenciát és kényelmes nyugodt életet élni csak anyagi biztonségban lehet. És kevesen tudnak GYED alatt dolgozni otthonról, csak akkor lehetséges ez ha olyan a munkájuk.

2018. jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!