Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme bármibe is kezdeni vele?

Figyelt kérdés
Van egy férfi a munkahelyen, akivel jól kijövök, sokat flörtöl velem, egyértelmű, h bejövök neki, szereti a társaságom. Eléggé ilyen macsósan viselkedik,de ha kettesben beszélünk, akkor látszik rajta, h belül nagyon érzékeny. Nagyon sok lánynak bejön, mindig rá is akaszkodik valaki. Nagyon nehéz nekem ezt látni, h állandóan csajok tapadnak rá. Közben próbál udvarolgatni nekem,de én rendre elutasítom, mert nem vagyok biztos benne. Múltkor elszúrtam, mert végre elhívott találkozni kettesben, én meg éppen haragudtam rá, mert egy másik lánnyal túl jól elvoltak az előtte lévő napokban, ezért elküldtem. Azt mondta, hogy nem akar erőltetni semmit. Féltem hogy ezután nem fog szóbaállni velem, de nem haragudott meg, ugyanolyan velem mint előtte. Szerintetek mit kéne lépnem?
2019. ápr. 12. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Delfin tipus. :) Cikazik a lanyok kozott. Sztem abban az erzekeny pillanataban kellett volna igent mondani, mert az ilyen sertodesek sehova nem vezetnek.


Tegyel utalast arra a korabbi pillanatra legkozelebb es emlitsd meg neki, hogy lenne kedved, csak ugy tunt, mintha hanyagolna.


Ugy allj a dologhoz, hogy valakit el fog vinni kozuletek.

2019. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Ja, valakit elvisz, de leginkább mindenkit, akit csak tud. Még el sem kezdtetek találkozgatni, de te már hisztizel a féltékenység miatt, ő meg miközben téged fűz, másokkal is elvan. Halva született kapcsolat lesz ez...
2019. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menjetek el mind egyszerre vele randizni, az összes csaj, akit csak fűz! Akkor nem kell azon aggódnotok, hogy mit tesz a hátatok mögött a másikkal, és neki is teljesül a titkos álma. Mellette úgysem lennél sose egyedül.
2019. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj hátra kettőt és próbálj ne randizni vele.Annyira érzékeny, hogy kb mindenki meglesz előbb-utóbb neki egy két numerára..Halott ügy.
2019. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!