Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a szerelem elmúlt, fellobba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szerelem elmúlt, fellobbant más iránt, van esély arra hogy valaha visszatér?

Figyelt kérdés

Sajnos a barátom már nem érez irántam semmit, nem vagyok semleges de már nem szerelmes. Új párja van akivel a kapcsolatunk alatt keveredtek össze, ezért is szakított. Fiatalon, 21 évesen kerültünk össze, 5 évet voltunk együtt. Nehéz őt elengednem, jól esik a tudat, hogy ha van dolgunk meg egymással a jövőben, akkor úgyis együtt leszünk. Ha pedog nem, majd jön más.


Élt már át vki hasonlót?


2019. ápr. 15. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne táplálj ebbe túl sok reménykedést, ha már a szakítást is meglépte.
2019. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már szakított és mással van nem lesz beléd szerelmes. Maximum is a biztonság miatt fog visszamenni, de nem fog szeretni. Én megkérlek arra, hogy ha megpróbálja visszakönyörögni magát ne menj bele, nem szerelemből teszi.
2019. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igazából őszinte volt, megmondta hogy semmit nem érez már, elég tudatos ember, érzelem nélkül nem hinném hogy vissza akarna jönni. Elvégre o lépett ki, tudom hogy inkább lenne egyedül mint egy szerelem nélküli kapcsolatban.


Tudom hogy felesleges reménykednem, mert ami elmúlt, az valószínűleg már nem jön vissza 😔

2019. ápr. 15. 18:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Visszatérhet. Ő benne. A szerelem nem fekete fehér ìgy aki azt mondja hogy ha egy napon vissza megy akkor biztosan nem szerelemből teszi, az hülye.

Viszont a sorsomat én döntöm el.

Van egy lány akivel kb ilyen helyzetben vagyok. Ha egy napon visszajön szemen köpöm és tovább megyek. Ő a lelki társam? Igen. Valaha is megbocsátok neki? Nem.

2019. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!