Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működik ez így (párkapcsolat)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működik ez így (párkapcsolat)?

Figyelt kérdés
A párommal 1 éve ismerkedtem meg, de mára elbizonytalanodtam vele kapcsolatban. Kívülálló szemmel olyanok vagyunk mint a legjobb barátok, nincs meg az a szikra, jól elvagyunk nevetgélünk. De nem megyünk kettesben sehová, nem érzem, hogy szeretne, egyedül csak az együttlétek adnak izgalmat. Már egyszer véget akartam vetni neki, de visszakönyörögte magát, hogy adjak 2. esélyt. 8 év korkülönbség, de én érzem felnőttebbnek magam. Szerintetek? 21/L

2018. aug. 10. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem szereted a csávót, de vele vagy egy éve és te érzed felnőttebbnek magad ? Fuss neki ennek még egyszer :D

32/f

2018. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 30 éves férfi, gyerekes viselkedéssel, nulla kémia. Ez később sem fog változni
2018. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem-nem, pont ezzel van a probléma, hogy én szeretem, ezért nem tudok teljesen lemondani róla, de ez az egyetlen ami mellette szól.
2018. aug. 10. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Akkor bocs. Viszont a másikra kevesebb hatással tudsz lenni, mint saját magadra. Ha ez így megy és hajlandósága sincs ezen dolgozni, akkor egyértelmű, hogy nem fog működni.

32/f

2018. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1 év ès már nincs az a szikra?

Hát akkor jobb szakítani mi lesz akkor 5 év múlva?

2018. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!