Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért terjedt el a GYIK-en,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjedt el a GYIK-en, hogy CSAK az gondolhat rosszat a nőkről, aki sikertelen nàluk?

Figyelt kérdés

A GYIK-esek véleménye szerint:


Aki a nőket szidja = sikertelen, szűz, frusztràlt.


Aki a nőket ajnàrozza = sikeres a csajoknál, hozzàteszem, hogy a banda definíciója szerint a komoly kapcsis pasik tartoznak ide.


Persze lehet igazsàg ezekben, de a valósàgban a nőknél való siker is kivàlthatja a nők irànti ellenszenvet. Én pl. értek a nőkhöz, de aljasnak tartom őket, pont azért mert ismerem a bandàjukat. GYIK-es-ek véleménye szerint: "vannak normàlis nők" Nocsak, nocsak. Akkor ezek szerint a normàlis nők is megzavarodnak a környezetembe, mert azok is olcsó kis ....-ként viselkednek, és szinte bàrmire rà tudom venni őket.


Màr tudom mi lesz erre a válasz: biztos valamo szűz írta ki. :D Nos, vitàba nem megyek bele, a kérdést csak egy alternatívaként írtam ki, bàr, hogy nem olyan feketék-fehérek a dolgok, mint itt tanítjàk.


Na lépek a vàrosba, szevasztok.


2019. ápr. 17. 08:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mibōl áll ez a rossz gondolat, mi okból szidja.


Pl. Sok olyan szídást olvastam, hogy “a nōknek túl nagyok az elvárásai”. Pl. Ez eléggé sikertelenség miatt frusztrációra utal.


Amúgy elég logikus, és nem csak férfiakra vonatkozik, nōk között is vannak ilyen példák, akik frusztráltan “minden pasi szexre hajt” szöveget tolják.


Az a logika benne, hogy aki csalódott a barátnōjében, az a barátnōjét szídja. Akinek nincs barátnōje, csak össze-vissza próbálkozik minden nōnél, az a nōket szídja. (így általánosított formában) Az általánosítással meg az a baj, hogy aki így elkönyveli az ellenkezō nemet és egy kalap alá vesz mindenkit, annak talán nemigen lesz alkalma, hogy rendes férfi/nō társat fogjon ki, közben a negatív példák miatt kesereg. Te ismersz aljas nōket. Nem mindenki ilyen. Ennyit errōl.

Nem tudom, hogy mit takar nálad ez, hogy “értesz a nōkhōz”, de neked sincs kapcsolatod, csak összevissza csajozol.

Amúgy a szingliség okozta frusztráltság abban szokott kibontakozni, hogy egy férfi/nō pusztán amiatt képes utálni az ellenkezō nemet, mert visszautasították! Gyakran: valaki panaszkodik a “gonosz nōkre” és megkérdezed, hogy mégis mit tettek neki ezek az aljas nōk, akkor meg kiderül, hogy annyi a “hibájuk”, hogy nem jöttek össze vele. Bocs, de emiatt senki sem fogja būnōsnek érezni magát:D akárhányan is szídják.

2019. ápr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

#8 Nem értem, ha a pasik is szar alakok, akkor meg minek szidni a nōket?

Nekem konkrétan az a bajom ezekkel a fajta szidásokkal, hogy úgy hangzanak, mintha az illetō szentnek akarná feltūntetni magát. Lehet, hogy nem vagyok tökéletes ember, de általában kíváncsi szoktam lenni arra, hogy kicsoda a másik ember, aki úgy ítélkezik mások fölött, vagy az egész nōi nem fölött.

2019. ápr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha körülötted minden nő aljas, akkor lehet hogy csak az aljas nőket vonzod be és a normálisak elkerülnek. Tovább megyek: Ha a normálisak elkerülnek, akkor lehet, hogy valami gond van nálad. Ez a gond persze nem gátol abban, hogy az aljas nőknél sikeres légy, de úgy érzem a kérdésedből, hogy nem éppen rájuk vágysz. A világ tükröt tart eléd: ha te jó erenyékkel rendelkezel, akkor a jó lányok fognak keresni.
2019. ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Bárki lehet soviniszta patkány a sikertelen férfiaktól kezdve a puás "csajozómestereken" keresztül a tisztes családapákig.

Ez a fajta személyiségdefekt nem csak egy réteget érint, hanem társadalmi rétegtől, kortól, rassztól, vallástól, sőt, szexualitástól független.


Na, most elégedett vagy?

2019. ápr. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

A hímsovinizmus tényleg a sikertelen pasik jellegzetessége. Ostobànak, gonosznak tartjàk a nőket. Én ezt nem mondom, csak annyit, hogy ha megvannak hozzà a megfelelő eszközei, akkor bàrmelyik nőt, vagy legalàbbis a többséget bele lehet vinni a "rosszba". A lànyokat szerintem egyébként is jobban vonzza a "rosszkislàny" szerep, mint a "csalàdanya" szerep.


Az igazi PUA-knak meg nincsenek hímsoviniszta megnyilvànulàsai. Erik Von Markovik (Mystery) mindig nők tàrsasàgsban van, írt, tanított a nőkről, de sose mondott róluk kifejezeztten rosszat. Maximum olyat, ami nem szimpatikus, de igaz. Nos, az ssm szimpi, hogy a Tiktaalik a felmenőnk, de attól még igaz...

2019. ápr. 17. 11:38
 16/16 anonim ***** válasza:

Sajnos az egyszerű kritikát is baromi könnyen kikiáltják itt sovinizmusnak, holott ilyen alapon itt mindenki soviniszta, a nők is.

32/f

2019. ápr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!