Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sok ” csajszi ” van, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ” csajszi ” van, aki rögtön elveszti az erdeklödeset egy ferfi irant, aki megserti kicsit is a buszkeseguket, es ti ferfiak, mit éreztek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Az en erzeseim elmúlnak rögtön egy pasi irant , aki peldaul nem úgy viselkedik , ahogy elvárom.

Utana falakba ütköznek



2019. ápr. 19. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

De honnan tudja azt a férfi, hogy te milyen viselkedést vársz el?!

A férfiak néha végtelenül faragatlanok tudnak lenni, és általában úgy bántják meg a nőket, h észre sem veszik.

Még a legkorrektebb férfiak is követnek el ilyen hibákat, ők mondjuk ha rájönnek, akkor bocsánatot tudnak kérni.

Kérdező: A tanácsom az, h ne szívd úgy mellre a dolgokat. Tökéletes férfi nem létezik, olyat nem fogsz találni, aki soha sem sérti meg egy kicsit se a büszkeségedet.

2019. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen rendben van ha elmúlnak az érzéseid amikor csalódást okoz neked a férfi. Vannak olyan nők akik száz pofon után is ragaszkodnak és elég nekik egy kedves szó.
2019. ápr. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam legutóbb az volt az ismerkedés megszakításának az oka, hogy a férfi általánosított a nőkre vonatkoztatva, én ezt nem szeretem, akár negatív, akár pozitív a dolog rám nézve. Én sem általánosítva kezelem a férfiakat, hanem egyénenként alkotok véleményt. Nem kell senkinek tudnia, hogy én ezt alap dolognak tekintem, aki ugyanis nem tekinti alap dolognak, hogy nem általánosítunk, azzal nem illünk össze. :-)
2019. ápr. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem zavar, ha egy nő megsértődik, duzzog, játszmázik. Rengeteg más nő van.
2019. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
Csak nehogy véletlen minden ember a falaidba ütközzön. Én próbálok kompromisszumra jutni, mert azért egy kapcsolatban vannak dolgok, amik ha a büszkeség miatt nem engednénk belőle, akkor egyedül maradnánk. Mondom, nőként.
2019. ápr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fontos a kompromisszum, de azért mindenből nem lehet engedni. Ismerni kell magad annyira, hogy tudd, mi az, amiben rugalmas tudsz lenni, és mi az, amiben nem. Nálam a dohányzás olyan, hogy abban nem tudok rugalmas lenni, mert rosszul vagyok tőle, így itt húztam egy szigorú határt, más meg tud rugalmas lenni benne, mert más a szervezete, nincs rosszul dohányzó közegben. Van, aki a helyesíráson akad ki, de minden apróságon is (olyanoknál is, akik nem anyanyelvűként próbálkoznak mondjuk a magyarral), én meg ezen a téren vagyok némileg rugalmas, van itt is egy határ, amin túl már nem, meg olyan hibák, amiket nem nézek el, idegesítően zavarók, de alap esetben ha minden más klappol, és amúgy tudom értelmezni a másik fél szövegét, néhány hibán nem akadok ki.
2019. ápr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Én pont pár napja szakítottam a barátommal, mert egyszerűen olyan arcát mutatta, amit nem tudtam tolerálni. Ő meg azt nem érti most, hogy egyetlen dolog miatt miért rugók fel mindent. Nos pont azért, mert nálam is egy másodperc alatt el tud veszni a bizalom.
2019. ápr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak véletlen valami aprósággal megbánt, de egyébként érzed, hogy szeret, akkor nem érdemes elhajtani. Nekem elég rosszul indult az ismerkedés a párommal, amíg nem voltunk együtt, addig elég bunkó volt, más lányoknak is csapta a szelet, én nagyon dühös voltam rá és hetekig haragudtam, nem engedtem zöld utat neki, mert azt hittem, csak szórakozik, nem hittem, h komolyan gondolja. De ő nem adta föl és félretette a saját büszkeségét(pedig nagyon büszke), bebizonyította, hogy tényleg engem akar.Hosszú időbe telt, mire megenyhültem, de végül nem bántam meg, azóta is együtt vagyunk (már több éve) és nagyon hűséges, mindenben számíthatok rá.
2019. ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

" amik ha a büszkeség miatt nem engednénk belőle, akkor egyedül maradnánk"


Igen, ezt hívják kapcsolatfüggőségnek.

2019. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Konkrétan mivel sértett meg? Nagyon nem mindegy. Ismerni kellene az adott helyzetet a vélemény formáláshoz. Ha egy nő egy jelentéktelen apróságon megsértődik, arról már nem a férfi tehet. Ha van komolyabb oka arra, hogy megsértődjön, akkor ez esetben illik bocsánatot kérni a pasinak és jóvátenni. Nagyon nem mindegy, hogy milyen elvárásaid is vannak. Ha irreális elvárás és valami álomszerű képre formálnád a pasidat, akkor az a te bajod, de ha olyasvalamit vársz el, ami jogos, akkor ott már elgondolkodhat a pasi azon, hogy változtasson.
2019. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!