Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az ami belefér neked a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami belefér neked a kapcsolatba, és mi az ami rögtön szakítook?

Figyelt kérdés

Nekem nyilván a megcsalás, meg, ha csak az ő szava számít.

Az viszont nem zavar, ha elmegy a haverokkal 1-2X egy héten vagy közösen nyaralni.

27/L


2019. febr. 26. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Fura, nekem a megcsalás nem egy vállalhatatlan bűn - ha meg akarja tenni, akkor úgyis megteszi, akkor egyértelműen alapból is gond van a kapcsolatunkkal. Az is belefér, hogy eljár a haverokkal kanbuliba, évente egyszer balatoni nyaralás a fiúkkal, és egyszer sielés, szintén csak pasik. Szerintem attól működünk hosszú távon, hogy megadjuk egymásnak a kellő szabadságot, normális határokon belül.

Ami nekem nem fér bele, az a hazugság, meg az, ha hülyének néznek - legyünk őszinték, feleslegesek a játszmák.

2019. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyan tág határokat adtál hogy lehetetlenség felsorolni mi az ami belefér és mi nem. Kérlek pontosíts.
2019. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás, vagy ha bántalmazna.
2019. febr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem fér bele, ha megcsalna, ha megpróbálna lekorlátozni, birtokolni és ha bármilyen módon alpári viselkedéssel fordulna hozzám, legyen az egy hangnem vagy fizikai bántalmazás. Nyilván ugyanezeket én is nyújtom egy kapcsolatban, az én véleményem, hogy csak olyat várj el mástól amit tőled is elvárhatnak. Nekem is vannak fiú barátaim, nem zavarna, ha pl lányokkal barátkozik, elmegy nélkülem bulizni alkalomadtán, a kanbulikat meg végképp nem bánom én is megzakkannék, ha nem csinálhatnék semmit a párom nélkül. Önálló ember vagyok ahogy ő is attól, hogy szeretjük egymást nem kell elveszítenünk önmagunkat.
2019. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azonnali szakítóok: megcsalás, féltékenység, bizalmatlanság, tiszteletlenség, bántalmazás (akár verbálisan is), szenvedélybetegség, hazugságok, tapadás (körülöttem forog az egész élete, állandóan kommunikálni akar, nélkülem el van veszve stb.), játszmázás, rendszeres passzív-agresszív kommunikáció, agresszió (akkor is ha nem felém irányul). Nincs második, hatodik, nyolcvanadik esély és teljesen mindegy mennyire szeretem, ezekért akkor is szakítok.

Ami nem csak belefér, hanem teljesen alap: külön programok, néha külön barátos utazás mindkettőnk részéről, stb.

Ami simán belefér: bizonyos fokú rendetlenség, eltérő hobbik vagy ízlés sok dolog terén (de azért legyen közös is) és még egy csomó kisebb dolog, ami okozhat súrlódást.

2019. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fiatalon és kezdő kapcsolatban nyilván sokkal kritikusabb és érzékenyebb az ember.

Egy hosszú, kialakult életvitelű együttélésben már többféle kompromisszum megköttetik az évek során.

2019. febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Furcsa, mert nekem sok dolog van, amire azt mondtam régen, hogy nem fér bele, és most mégis elfogadom a mostani páromtól. Ilyen pl a heti egy antiszoc este, amikor véletlenül se velem van, hanem vagy sörözik a haverjaival, vagy otthon kockul. Eleinte húztam a szám miatta, most meg már teljesen természetes. Ugyanez igaz a külön nyaralásra is. Igaz, azért most sem rajongok, de mégsem szakítottam miatta, pedig volt már példa rá.


A megcsalás... a fizikait semmiképpen nem tudnám feldolgozni, az meg, hogy megnéz más lányokat, akkor is megtörténik, ha letagadja.


Amiben viszont nincs pardon továbbra sem, az az erőszak (fizikai vagy lelki), és a hazudozás. Mindent meg lehet beszélni, de a sunyiskodást, a szembehazudást nem viselem el. Az kinyír bennem minden bizalmat, megöli az érzéseimet, utólag sem helyrehozható.

2019. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
alapvető felfogások, gonoszság... szakító ok
2019. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lábfétis belefér, hárpia életmód nem férne bele.
2019. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!