Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit akar tolem tetszek neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tolem tetszek neki? Mindennap irkal és hivogat egy ferfi kollegam és nagyon kedves nekem is szimpatikus de nem tudom még akaroke vele ismerkedni, ha azert irkal szerintetek? 23 eves vagyok

Figyelt kérdés

A pasi 25. Nincs neki barátnoje mar 1 eve szakitottak.

Jöttem mar össze kollegaval elozo munkahelyemrol azert jottem el mert utana mikor szakitottunk nemtudtam meglenni vele egyhelyen es most nem tudom mi legyen


2019. ápr. 20. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem tanulj meg írni. Nagyon hasznos tud lenni.


Lehet, a kollégád is ezt próbálja elérni, mert látja, mennyire nem megy neked.

2019. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsanat telorol írok
2019. ápr. 20. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Érdekes, én is. Ráadásul külföldi telóról - mégsem leszek tőle analfabéta.
2019. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Álmos vagyok fáradt vagyok eegésznap dolgoztam és gyorsan írtam ki mert még van sok dolgom ,nem tök mindegy hogy írok itt? Meglehet érteni így is.

Kérdésre válaszoljatok már köszönöm:)

2019. ápr. 20. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Na látom, egy nyelvtannáci már megérkezett. Engem nem izgat a helyesírás, sztem a lényeg, h érthető legyen, amit kiírsz.


A kérdésre válasz: Sztem EGYÉRTELMŰEN BEJÖSSZ NEKI!!! Legalábbis én csak úgy nem kezdek el chatelni meg hivogatni egy lányt, ha nem akarok tőle semmit. Ne szalaszd el, ha kölcsönös a vonzalom!

2019. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mindig a helyi fiúba ülnél bele..
2019. ápr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!