Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tegnap beszéltünk páromat 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap beszéltünk páromat 7 hónapja vagyunk együtt de azt mondta hogy nem szerelmes belém hanem csak szeret ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 22. 23:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Szeret az is valami nem?! Próbálj meg többet bele adni valami nagyon jo dologgal pl szex... vagy lenyugozni valamivel stb
2019. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Azt jelenti, hogy kuka a kapcsolat. Valószínűleg soha nem is volt szerelmes. Emberek mennyire alacsony az érzelmi intelligenciátok, hogy nem tűnik fel, hogy valaki nem szerelmes belétek aki elvileg a párotok?

Semmi értelme nincs így a kapcsolatnak. Vagy soha nem is volt szerelmes, vagy elmúlt. Egyik se normális 7 hónap után. Akinek 7 hónap múlva már nincs meg a rózsaszín ködös lángolás az egészen nyugodtan szakítson mert úgy is véget ér a kapcsolat hamarosan.

2019. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De a szeretet gyengébb a szerelemnél..én meg szerelmes vagyok:(
2019. ápr. 22. 23:20
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
kuka a kapcsolat
2019. ápr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem mindenkinek mást jelent a szeret és szerelmes szó.. ezek érzelmek.. mindenki érez valamit, de hogy pontosan ugyanazt-e azt sosem tudjuk meg, nincs olyan kommunikációs csatorna amin átadhatnánk egymásnak a pontos érzéseinket, a magyar, mint tanult nyelv (miként bármely másik se) erre egyszerűen nem alkalmas.


A szerelmet egy erős fellángolásként, egy múló állapotként tartom számon.

A szeretet egy sokkal mélyebb és erősebb kötelék két ember közt/illetve egy adott ember irányába.


Számomra utóbbi sokkal-sokkal többet jelent.

2019. ápr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

Én soha senkibe nem tudtam még fél évnél tovább szerelmes lenni. Nekem is csak a szeretet és kötődés marad. Ezért is csalódtam a párkapcsolatokban. De mivel egyszer majd családot szeretnék, meg amúgy is sokkal jobb, ha egy fantasztikus emberrel élsz együtt, aki a legjobb barátod, és a vonzalom is megvan még, akkor a szeretet is elég mindenre, sőt! Ilyenkor már tisztán lát az ember, sokkal jobban meg lehet beszélni mindent, harmonikussá válnak a dolgok. Szeretem, szeretek vele lenni, imádom a közös életünket, és nála jobb anyát nem tudnék elképzelni a leendő gyermekeinknek.


Szóval szeri tem a szerelem hülyeség. Ha két ember tud kölcsönösen együttműködni, akkor minden rendben a kapcsolatban.


Hiszen a szerelem is elmúlik max 2-3 év után. Erre az ösztön érzelemre lehet alapozni a szenvedélyt és az izgalmat, meg ez segíti a kötődés kialakítását. De a kapcsolatot nem szabad erre alapozni. Az sokkal komplikáltabb dolog, minthogy érzelmeink miatt elvakulva döntsünk bármiről. Tehát a szeretet fázisában sokkal hatékonyabban mennek a dolgok.

2019. ápr. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azt jelenti megszokott, természetes hogy ott vagy mellette. A szerelem a vadabb,nagyob hatású, "lángoló" érzelem, a szeretet inkább unalmasabb , lassú, egyhangú kötödés. De ha te nem veszed észre a különbséget a kapcsolat eleje és a mostani állapot között akkor vagy még mindig megvan köztetek a vonzalom/szikra, vagy cdak a te szemeden van még a rózsaszin köd. Ezt neked kell érezned.
2019. ápr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Szóval szeri tem a szerelem hülyeség. Ha két ember tud kölcsönösen együttműködni, akkor minden rendben a kapcsolatban."

Ezt úgy hívják, hogy barátság, vagy jó lakótársi viszony. De hogy nem párkapcsolat az biztos.

A szerelmet fent kell tartani. Ha nem dolgoznak érte nyilván elmúlik, ezzel a kapcsolat vége is eljön. De akkor sem hónapok alatt egy jó kapcsolatban. Ha meg két ember energiát fektet a kapcsolatba akkor örök életre fenntartható a szerelem. Csak sok embernek fogalma sincs, hogy mivel lehet fenntartani és nem is próbálkoznak. Szerelem nélkül egy párkapcsolat sem jó, és hosszú távon nem is lesz boldog kapcsolat.

2019. ápr. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Kedves Halasi Ildikó!


A korábbi kérdéseid alapján nemcsak hogy nem szerelmes beléd de még csak nem is szeret. Szerinted miért vagytok nyitott kapcsolatban, miért találkozgat másokkal, miért dobott már egyszer ki?


Simán csak egy lyukként tekint rád amibe tud üríteni te pedig ezt eltűröd. Kapd már össze az önbecsülésedet és dobd ki a francba, ne legyél a lábtörlője.


Szerinted ha kicsit is fontos lennél neki másokat is dugna tudva hogy ez téged bánt? Csak azért mondja hogy szeret hogy ne veszítse el az egyik lyukat amibe üríteni tud, de semmivel se kedvel jobban mint a többi csajt akivel ugyanezt teszi.


Lehet nyers voltam, de épp itt az ideje felébredned. Nem szeret, nem vagy fontos neki, csak szexre kellesz. Elég szomorú ha egy ilyen emberbe “szerelmes” tudsz lenni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

2019. ápr. 23. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Te szerelmes vagy, ő meg olyannyira nem, hogy simán megdug másokat.

Lehet itt érvelni, hogy a "szeretet több, mint a szerelem"... ami egyrészt hülyeség, mint ahogy az is, hogy pár hónapnál tovább ne tarthatna egy szerelem. Dehogynem, tarthat. Nyilván a szerelemnek is van több fázisa, nem csak az a nagy hévvel jövő, lángoló szerelem; de az attól még szerelem.

De tudod, ha én szeretek valakit, akkor sem lennék képes direkt megbántani. Márpedig ő pont ezt teszi veled.

Igen, te szerelmes vagy, neki meg csak egy lyuk vagy. Ennyi. Te döntöd el, hogy hülyét csinálsz-e magadból, vagy pedig lesz benned annyi tartás, hogy kidobod azt, aki másokkal dug.

2019. ápr. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!