Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Titeket mennyiszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyiszer néznek meg férfiak? Zavaró?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 24. 00:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Ha az én kultúrkörömből néz meg úgy, ahogy azt illik, kedves érdeklődéssel, nem zavaró.

De mivel világvárosban lakom, itt minden társadalmi réteg együtt van, itt sokszor vannak zavaró dolgok, igen.

Gondolkodom, hogy varrok egy fályotkabátot, amit a kabátmentes időszakban a nyári ruhámra veszek, hogy az utcán, idegen férfiak ne lássák a testemet. Aztán ha odaérek a találkozóra a barátaimhoz, majd leveszem.

2019. ápr. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Többször, mint szeretném. A munkám miatt muszáj igényesen kiöltöznöm nap közben (bár egyébként is szeretek csinosan felöltözni). Zavarónak zavaró persze, főleg amikor baráti társaság előtt sétálok el és azt hiszik nem hallom ahogy ecsetelik, hogy milyen jó seggem van meg jujjdemegb...

Igazából meg lehet egy nőt kulturáltan is nézni szerintem, de sajnos nem ez jellemző. Tiszteletlen kommentek nélkül még talán elviselhető is lenne, de amikor beszólogatás is társul hozzá az baromi irritáló.

2019. ápr. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem minden nő önbizalmának jól esik ha kulturáltan , nem tolakodóan megnézik vagy esetleg meg is dicsérik.


A pofátlan,tahó,perverz férfiak pillantásaitól és beszólogatásaitól pedig szeeintem minden nő undorodik!

2019. ápr. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Engem például soha nem néznek meg, és talán ez, hogy levegőnek néznek zavaróbb, mint az elismerő pillantások, bár azt is meg tudom érteni, akinek abból van elege.
2019. ápr. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az olyan csoportok, akik minden szoknya után lesnek (munkásbrigád, ittas bunkók) szerintem mindenkit zavarnak. Azon kívül maximum olyat veszek észre, hogyha valaki elég nyíltan a mellemre bámul a metrón. Az mondjuk annyira nem érdekel, ha abbahagyja, miután észrevettem.
2019. ápr. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Mindig megnéznek, hiszen van szemük. Nem zavaró, a nézéssel semmi bajom sem lesz. :) Ha kicsit kihívóbb az öltözetem, magyarul vagy a cicim, vagy popsim, vagy mindkettő kivan téve (bár nem célom, de szeretek csinos-nőcis lenni), akkor meg ez van. :) A férfi az férfi, én meg nő vagyok, ennyi benne van pakliban, egészségünkre. :))
2019. ápr. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Amennyire én érzékelem kb semennyire. Meglehetősen láthatatlan vagyok.
2019. ápr. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

12 évesen vettem észre, hogy megnéznek a pasik. Most 28 éves vagyok. Mivel tudom, hogy csinos és jó nő vagyok, ezért számomra már teljesen természetes lett ez a jelenség, hogy megnéznek.

Én is végig jártam a szamárlétrát, a kulturált nézéstől kezdve a fenékre csapásig, a kocsiból kifütyülésig mindent kaptam.

Mára már megmaradt a kulturált nézés.

2019. ápr. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Engem csak az útépítőcibbányok néznek meg azok is csak akkor mikor ki vagyok öltözve. Egyszer még fiatalabb koromban be volt festve a hajam kékre, akkor megnéztek és az is zavart ugyanúgy. Én vagyok az a fajta ember akit kiver a víz ha azt kérdezik tőle van-e kedve bulizni, én vagyok az az ember aki elküldi a kolleganőjét melegebb helyekre ha annak az a szokása hogy nevetés közben megfogja a karod vagy valami. Szégyenlős vagyok és introvertált szóval nekem nem imponál az ilyesmi hanem rettenetesen zavar
2019. ápr. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Tizenéves koromban sokan megnéztek,udvaroltak, ,,járni akartak velem". Aztán később vagy már nem figyeltem,vagy már elvesztettem a kisugárzást,nem érdeklődtek.Viszont most,hogy terhes vagyok,még a férfiak is megmosolyognak.Jó nyilván ez amiatt mert gurulok,de azért jól esik.
2019. ápr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!