Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Átlag feletti, vonzó külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag feletti, vonzó külsejű férfiak miért jönnek össze átlagos, "szomszédlány" kinézetű nőkkel?

Figyelt kérdés
Miért választanak topcsaj helyett egy átlag testtel és arccal rendelkező nőt? Persze, ott van még a nő személyisége is, de egy gyönyörű nő is lehet kedves, okos, jófej stb.
2019. ápr. 15. 18:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%

Azért, mert valószínűleg társat keresnek, nem kirakati majmot. ;)


30/F

2019. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
80%

Mert neki ő a leggyönyörűbb. Ahhoz, hogy kibe vagyunk szerelmesek vagy kit találunk a legvonzóbbnak úgy nagyjából semmi köze a kinézetnek.

De például sok férfi egyáltalán nem találja vonzónak a cicababákat, vagy az ilyen "top csajnak" minősített lányokat. Ugyan úgy ahogy nekem a szőr feláll a hátamon azoktól a pasiktól, akik ilyen általánosan elfogadott "hú de fullos pasi" kategóriába tartoznak. Kicsit sem az ideálom, megmondom őszintén, hogy van akit kifejezetten rondának látok közülük.

Nagyon kevés, ha egy nő csak okos vagy kedves... Ezek közül egyik sem teszi jó nővé vagy alkalmassá párkapcsolatra.

2019. ápr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
Ez kozelebb van es az igenyeknek is megfello , nem mindenkinek kell egy model tipusu szepseg nagy igenyekkel !
2019. ápr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Őszintén? Voltam gyönyörű, olyan igazi vadul szép lányokkal, és szexuálisan mégis jobban felizgatnak a szomszédlány típusú, cuki, aranyos lányok. Sokkal több kedvem van őket kényeztetni, úgy érzem jobban tudok támasz lenni, satöbbi. Hiába rúgok labdába egy modell kinézetű csajnál, és hiába tudom hogy 10/10, ha mégsem izgat fel annyira... :D
2019. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
15%
Mert a ferfiak kevesbe felszinesek, mint a nok. Az ilyen helyzetekbol is latszik.
2019. ápr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

Mert az ilyen nők az eseteik?


Az ilyen nők a legvonzóbbak általában.

2019. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
22%

Talán mert a topcsaj általában kifejezetten problémás emberileg.


Ezek kívül a férfiak nem nők, így tökéletesen megfelel nekik egy átlagos külsejű nő is. Persze ezt a nők nem értik, mivel ők mindenáron a legjobb pasit akarják.

2019. ápr. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
64%
Mert ezek a nők tudnak valamit, csodálatosak.
2019. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%

Én ilyen vagyok, jól keresek, edzek, magas vagyok, jó a stílusom. Egyetem alatt heti 2-3 lányt levarrtam, de már 6 éve egy átlagos lány a barátnőm.


Tudod, amikor már mindent megkaptál, a legjobb nőkkel szexeltél, akkor már nem az fog érdekelni, hogy mások szerint mennyire szép külsőre. Hanem az, hogy el tudd viselni a másik személyiségét, és ne egy irritáló cafka legyen.

2019. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Cafka? Már bocs de te varrtad le azokat a cafkákat pont, szóval ha ők cafkák akkor te kurafi vagy.
2019. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!