Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom, hogy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy valóban engem akar? És hogy igazat mond!

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe nagyon kevés kell, hogy szerelmes legyek. Nagyon szépeket mond, hogy lehozná nekem a csillagokat stb.. Elmondja minden nap, hogy milyen különleges vagyok és nagyszerű ember.

Annyira romantikus alkat, hogy beleborzongok. Korábban ilyet nem tapasztaltam. Mostanában, mikor többször időt kértem tőle, azt vettem észre, hogy lankad az érdeklődése. Már alig ír, nem keresi a társaságomat, avgy azt, hogy beszéljünk. Végigfutott rajtam, hogy csak kamu volt, csak meg akart dönteni. Korábban videóra vette, ahogy szerelmet vall, és egyszer mikor nagyon összevesztünk, akkor egy bocsánatkérő videót készített..


Nem vagyunk már gyerekek, ő 27 én 25 vagyok.


Ti mit gondoltok?



2019. ápr. 25. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy bizol benne vagy nem.

De bizalom nèlkül semmilyen emberi kapcsolat nem működik.

Nem fog örökkè várni rád ugyhogy ha akaraz tőle valamit meg kell próbálni. De így a lehetősèget sem adod meg annak, hogy működjön. Döntsd el mit szeretnèl!

2019. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mostanában, mikor többször időt kértem tőle, azt vettem észre, hogy lankad az érdeklődése"



Én az első időkérés után nem is kerestelek volna többet. Akkor sem, ha te lennél a tökéletes nő.


Időt gyege emberek kérnek a szememben. Elodázzák a dolgokat, aminek nem látom értelmét.


Ha ismerkedési fázisban már időt kér az illető, akkor mi lesz párkapcsolatban? Ott is minden probléma után időt kér?

2019. ápr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Őszintén megmondva, én is hanyagolnálak ha semmilyen pozitív visszajelzést nem adnál. Aki hetekig,hónapokig, netán évekig próbál udvarolgatni ugyanannak a személynek mindhiába, az vagy tényleg nagyon kitartó, vagy totál hülye. És mi van akkor ha csak meg akart dönteni? Legalább szexeltetek volna egy jót. De már lehet, hogy sose fogod megtudni mit is akart a srác. MERJ ÉLNI!
2019. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Te mindenképpen az vagy és gondolom jó ideje húzod már az agyát. Persze, hogy csökken az érdeklődése, ha egyszer azokra akik töredéke ennyit fektettek beléd, azokkal lazán összeszűrted a levet, ő meg kepesztessen. Ne haragudj, de erre én is beintenék.

32/f

2019. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Időhúzós nők!! Messzire el kell kerulni őket!
2019. ápr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy csökken az érdeklődése ha húzo az időt és azt se tudod mit akarsz. Kettőtök közül jelenleg nem ő az aki nem mutatja ki az érzéseit, hanem te. Mivel hitegeted, váratod teljesen természetes, hogy elbizonytalanodik abban, hogy akarod-e őt egyáltalán. Nálam is az első időkérés után offos a dolog. Valaki vagy veled akar lenni vagy nem. És ha valaki veled akar lenni akkor nem kell neki időt kérni.
2019. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Rockarc ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatnak akkor van ertelme, ha kolcsonos. Az idokeres pont azt mutatja, hogy egyoldalu a dolog. Ahhoz kepest, hogy mar majdnem beleestel, tok mast kommunikalsz fele. El kene dontened, hogy most akarod ot, vagy sem. Ipari mertekben rombolod a benne elo kepet magadrol.


De tessek fogalmazd meg, hogy 2 het mulva mitol lennel okosabb a dontesedet illetoen? Akkor majd tudsz donteni? Szerintem ugyanugy nem. Egy bizonyos szint utan mar csak akkor tudsz meg lenyegesen tobbet a masikrol, ha osszejottok. Vagy te most a sex-et huzod? A magad oromere nem menne?


Akarmit is akart toled a srac, te azt mar nem fogod megtudni. Akkor se, ha a karjaiba veted magad, mert nem leszel oszinte. Ebbol, ha lesz is valami, pont annyit fog erni, mint amennyire komolyan gondoltad eddig. Semennyit. Inkabb azon gondolokozz el, hogy a kovetkezo srac agyat meddig akarod huzni. Csak a ketsegbeesett szerencsetlenek hajlandok varni arra, hatha meggondolod magad valamikor.


Hiaba gondolod, hogy nyitott vagy, nem vagy az, komoly ember ert a szandekbol es kerulni fog. Aztan meg kesereghetsz, hogy mindenki csak lefekudni akar veled. Ezzel a "modszerrel" pont ezt ered el. A hezitalastol nem ertekes leszel, hanem ertektelen, ugy is fognak tekinteni rad.


43F

2019. ápr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
Időt kérsz ismerkedés alatt? Ráadásul többször? Mégis mit gondolsz, meddig húzhatod az idegeit? Ez szimpla játszmázás részedről. Valakivel vagy rokonszenvesek vagytok egymásnak, vagy nem. Azt írod, hogy majd' meggebedsz érte, akkor meg mi a francért kell ez a rulettezés? Na most ha te többször is lepattintod, ne csodálkozz, hogy nem vesz komolyan.
2019. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!