Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban, ha valaki hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban, ha valaki hosszabb ideje szingli, akkor már nem akar kapcsolatot, mert hozzászokik a szingli élethez?

Figyelt kérdés

4 éve egyedül vagyok. Mikor szakítottam 4 éve akartam barátnőt, próbálkoztam, ismerkedtem. Most már úgy vagyok vele hogy jó egyedül.

Volt egy aranyos csinos lány, meg is lepődtem hogy akar engem és alakult a kapcsolat, de az volt már bennem, hogy áhh most újra nő, meg programok, meg kötöttség és leépítettem a lány szépen..


2018. okt. 11. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem hozzászokik a szingli élethez, hanem elszokik a társas élettől, amire bármikor vissza képes szokni, ha újból társra talál. Az ember azért van a tápláléklánc csúcsán, mert képes volt a változásra és a fejlődésre. Bármihez képesek vagyunk alkalmazkodni, így a szingli élethez és a társas élethez is.

Változás az egész életünk.

2018. okt. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Én is ennyi ideje vagyok egyedül, de én már nagyon vágyom egy szerető barátnőre, akivel mindenféle programot csinálnánk és nagyokat szerelmeskednénk. 😊
2018. okt. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hozzá lehet szokni. Sőt, lehet tartalmas és boldog életet is élni egyedülállóként. De ettől függetlenül még akarhat kapcsolatot az illető, az egész csak elhatározás kérdése.
2018. okt. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Az a baj, hogy ha belesüpped ebbe az állapotba, kialakulnak a rigolyái, és nem lesz nő, aki megmarad mellette.
2018. okt. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3 éve vagyok egyedül, én még szeretnék kapcsolatot. Mindenki máshogy van ezzel, engem nem zavar a kötöttség, igaz elvagyok egyedül is. Elmegyek ide oda, van hobbim, sportolok ha jól esik...
2018. okt. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sose szerettem szinglinek lenni, ha évekig úgy alakult, kifejezetten zavart. Nyilván nem jöttem össze egy jöttment valakivel, csak hogy legyen valaki, de nekem mindig csak plusz érzést okozott, ha volt valakim. A hobbim, tanulmányok, munka, barátok, stb mindentől független, ezek voltak/vannak akkor is ha egyedül vagyok és akkor is ha kapcsolatban. Aki meg korlátozni próbál benne, azzal nyilván nem jövök össze. Valószínűleg ezért se voltak fos kapcsolataim, amiket örömmel kukáztam, hogy végre vége.
2018. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

10+ éve szingli vagyok, és nem a szingliségre vágyás miatt! Igaz, lassan kezdem azt érezni, bejön a mingli életforma...

[link]

44F.

2018. okt. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mo.-n a dolgokba való beletörődés népi hagyomány, szóval nagyon gyakori az, hogy elfogadják sokan a rosszat, ami gáz, mert ezáltal egyfajta lejtmenetbe kapcsolhat óhatatlanul az ember, és nincs megállás.


"Abban a pillanatban, amikor valaki elkezdi magát hibáztatni olyan dologk végett, amikről nem tehet, elindul a lejtőn, ahonnan nincs visszaút." (Dokik: Dr. Cox)


Ennek megakadályozására jó egy barát, vagy egy jó hallgatóság, vagy egy olyan valaki, akinek a tanácsait-javaslatait befogadja az ember, és nem leordítja-, vagy csak hümmög rá az érintett.

2018. okt. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Több, mint 1 éve vagyok egyedül, valószínűnek tartom, hogy lesz az 2-3 is az életem fordulópontja miatt. Nem mondom, hogy nem szoktam elképzelni, milyen jó lenne ha belépne a megfelelő ember az életembe, de nagyjából meg lehet szokni. Én legalábbis megszoktam bizonyosan, elvagyok magamban. Mostanában kezdtem csak el tényleg megérteni, elfogadni és értékelni, hogy ezek az időszakok mind értem vannak, nem szabad rosszként, hiányként megélni, hiszem az egy passzív állapot és úgy nem lehet előre haladni. Legjobb idő, hogy szembenézz önmagaddal. Volthogy ismerkedtem, találkozgattam, randiztam, de direktbe nem az igazi nálam. Olyan elven vagyok már, hogy majd jön, ha jönnie kell, addig meg szépen építgetem az életem.
2018. okt. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Van, aki idővel rájön, hogy szingliként is nyitva van előtte a világ. Egyedül is jól lehet érezni magunkat, rengeteg dolgot csinálhatunk (sport, tanulás, munka, hobbi, fejlődés, önismeret, stb.), amihez nem feltétlenül kell kapcsolatban élnünk. Szóval egyedül is lehet élni, de persze kellenek barátok, rokonok, és így előfordul, hogy nem érezzük az igényt egy társ iránt.


Olyan is van, hogy valaki amiatt szeretne egyedül lenni, mert nem hisz benne, hogy megfelelő társat tud találni maga mellé, vagy hogy ő megfelelő párja lenne valakinek.


Én is inkább egyedül lennék, mint egy olyan kapcsolatban, ami nem tesz boldoggá. A saját boldogságunkért vagyunk felelősek, és egyedül is lehetünk boldogok.

2018. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!