Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintem belém szeretett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem belém szeretett a legjobb barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostansag mondott olyanokat h kavarognak benne az erzesek, gondolatok es nem egeszsen tudja h mik ezek pl miutan volt egy zaklatott ejszakaja es atmentem hozza es elaltattam. Majd mondta h ez volt elete egyik legjobb alvasa. Minden nap beszelunk egyfolytaban, illetve amikor csak tudunk talalkozunk. Tobbszor is egy heten. De ez reszemrol mind csak baratsag! Nagyon szeretem de nem tudok mashogy tekinteni ra es valahogy azt erzem h ez nem koltsonos. Azt erzem h ilyenkor masra gondol. Neha eleg feltunoen utalgat is de azt eddig ugy gondoltam h a baratnok ugy is szoktak viccbol flortolni. Es az elmult par alkalomkor mondta is h rajott h mit erez es “milyen vagyok” (ezt mondjuk nem teljesen ertettem) de vegul mire oda jutunk h talan vegre mind valamit es nem csak virag nyelven aza valasz h nem akar megbantani vagy ilyesmi ezert inkabb nem mondja vagy elnemul es utana szinte nem tudunk semmirol se beszelni mert befeszult. Roviden :D ennyi lenne. De nagyon halas lennek egy ket tanacsra. Nem tudom h en erzem e rosszul vagy tenyleg igy van e de talan ilyesmikben nem teved az ember...sajnos.

Koszonom h elolvastad!

22/L



2019. ápr. 26. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Mihamarabb tisztázd vele, hogy te csak barátnőként tekintesz rá, mert jelenleg reménykedik.
2019. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá nála konkrétan. így mindketten tisztán láttok majd.
2019. ápr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!