Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek párválasztás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek párválasztáskor olyan 20-30as nőkről és férfiakról, akiknek a szüleik a "legjobb barátaik"?

Figyelt kérdés
Sokszor láttam ilyen típusú kapcsolatokat, ezért is érdekelne a véleményetek.

2019. ápr. 1. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Örülnék neki, ha ez több embernek megadatna.

32/f

2019. ápr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy jóban van valaki a szüleivel (és persze, emellett is vannak barátai).
2019. ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne vele semmi gondom. Szerintem szerencsés az, aki már felnőtt fejjel valódi baráti kapcsolatot ki tud alakítani a szüleivel. De én ezt meg az abszólút "mammonékat" más kategórába sorolom.
2019. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%

A szülőnek nem barátnak kell lenni, hanem szülőnek!

(Ez nem zárja ki a velük lévő jó kapcsolatot)

2019. ápr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Attól függ, hogy ez tényleg barátság-e, tehát a gyerekét önálló felnőttnek tekinti, vagy cicizteti 30 évesen is?
2019. ápr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anyukám és köztem ilyen kapcsolat volt. Vele bármit meg tudtam beszélni, őszintén. Vásárolni is együtt mentünk.

Apukámmal is bármit meg tudok beszélni.

Sajnos középsuliban olyan osztályban voltam, ahol felszínesség és a klikkesedés volt a jellemző, buli, cigi, pia, amibe én nem tartoztam bele. Fősulin is csak addig voltunk együtt, míg oda jártunk, mivel az ország különböző szegletéből jöttünk.


Anyukám 2 éve 56 évesen meghalt, azóta apával még több időt töltök, mint eddig. Amíg anya élt, vele voltam többet. Párommal 6 éve együtt vagyok boldogan.

2019. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most ez attól függ az adott embernek van saját lakása munkalya kocsija és tud gondoskodni magáról vagy 30 évesen még mindig a szüleinél él

Mert ha önellátó akkor az azt jelenti hogy család centrikus ez egy igen jó férj vagy feleség alapanyag

2019. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!