Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez béna leszólítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez béna leszólítás volt?

Figyelt kérdés

Tegnap éppen vártam a buszra mikor megláttam hogy rajtam kívül csak egy nagyon szép lány volt a buszmegállóban ezért gondoltam most van itt a lehetőség hogy először szólítsak le így egy lányt, de még így is nagyon izgultam.Szóval odamentem hozzá és ezt mondtam:

-Szia bocsi zavarhatlak egy pillanatra?

Erre igent mondott utána így folytattam:

-Ez most lehet hogy egy kicsit furának fog tűnni de az a helyzet hogy megláttalak és nagyon megtetszettél ezért gondoltam hogy idejövök hozzád.

Elösször egy kicsit furcsán nézett utána mosolyogva annyit mondott hogy aranyos vagyok de van barátja.Ezután elköszöntünk egymástól.Persze ez az egész nem szóról szóra így történt csak naggyából.Mit gondoltok róla?



2019. ápr. 28. 15:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Ne könyveld el kudarcnak! Szimpi voltál neki, nem zárkózott el, viszont foglalt. Ennyi.

Ha nem lenne pasija, akkor lehet, hogy el tudtad volna kérni a számát.

2019. ápr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem volt béna.
2019. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem teljesen jól döntöttél, egy próbát megért a dolog.

Így már nem kell azon rágódnod, hogy meg sem próbáltad és mi lett volna ha...?

2019. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Kedves volt és őszinte.


Plusz gondolom feldobtad a napját a bókkal, hogy megtetszett :)


Hidd el, ez sokkal jobb megszólítás mint azok a szar csajozós szövegek.

2019. ápr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy volt az
2019. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Én örültem volna egy ilyennek nöként, még akkor is, ha van párom. Szerintem pozitív volt a próbálkozásod, csak elég sokszor van ilyen, hogy az illetö már foglalt.
2019. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
72%
👏
2019. ápr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, hány éves vagy, de mindegy is, a lényeg, hogy te legalább oda mertél menni, nem mint a többség, aki csak bámul, aztán hagyja veszni a lehetőséget. Csak így tovább!
2019. ápr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt béna.
2019. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%
Bénának egyáltalán nem volt az, de sajnos lehetett egy szimpla lerázás is. Sokszor utasítanak el így valakit.
2019. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!