Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez béna leszólítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez béna leszólítás volt?

Figyelt kérdés

Tegnap éppen vártam a buszra mikor megláttam hogy rajtam kívül csak egy nagyon szép lány volt a buszmegállóban ezért gondoltam most van itt a lehetőség hogy először szólítsak le így egy lányt, de még így is nagyon izgultam.Szóval odamentem hozzá és ezt mondtam:

-Szia bocsi zavarhatlak egy pillanatra?

Erre igent mondott utána így folytattam:

-Ez most lehet hogy egy kicsit furának fog tűnni de az a helyzet hogy megláttalak és nagyon megtetszettél ezért gondoltam hogy idejövök hozzád.

Elösször egy kicsit furcsán nézett utána mosolyogva annyit mondott hogy aranyos vagyok de van barátja.Ezután elköszöntünk egymástól.Persze ez az egész nem szóról szóra így történt csak naggyából.Mit gondoltok róla?



2019. ápr. 28. 15:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem volt béna, sőt! Nagy bátorság ez a mai világban!. Én 31 éves vagyok, de eddig összesen egyetlen egy srác jött oda hozzám személyesen, még kb 10 évvel ezelőtt. Sajnos ő még fiatalkorú volt, de mondtam neki, hogy maradjon ilyen "férfi".

Azóta már van férjem, de ő is az interneten tette meg az első lépést

Kedves kérdező! Kívánom, a következő hölgy, akihez oda mész, legyen egyedülálló és mondjon igen, amikor elhívod kávézni!

2019. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem mondanám bénának, bár ha valaki ezzel a szöveggel idejönne hozzám, nem igazán tudnám, mit mondjak. Lehet, az is megfordulna a fejemben, hogy csak szivat vagy ilyesmi. Mindenesetre nem valami hétköznapi dolog.

De amúgy bátor dolog volt tőled :) Ki tudja, lehet, egyszer így találod meg az igazit. Szóval ne keseredj el egy elutasítást miatt ^^

2019. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
34%
Semmi gond ezzel, tök jó volt. Én csináltam néha olyanokat, hogy azt kamuztam, hogy valami kommunikációs tréningen vettem részt vagy kommunikációt tanulok egyetemen és random embereket kell megszólítanom az utcán, hogy véletlenszerű legyen a felmérés, és lehetett kérdezgetni pár egyszerűbb dolgot ezzel az ürüggyel, amiből már elindulhat egy beszélgetés.
2019. máj. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 érdeklődő63 ***** válasza:
0%
kifejezetten béna voltál. ha megfelelő színvonalon szólitunk meg egy nőt az utcán akkor is szóba áll és megadja az elérhetőséget az ismerkedés kezdeményezőjével ha férjnél van. persze ehhez nagyon fejlett kommunikációs kultúra kell a megszólító részéről. ami történt a következő. megszólítottad ő meg azt mondta van barátja. ez női nyelvről magyarra fordítva azt jelenti: húzzál el a piccsába kisfiam. ezzel minősítette a leszólításodat
2019. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó volt ez így.
2019. jún. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 nadina1900 ***** válasza:
100%

Anno a buszmegállóba egy hasonlót velem is megcsináltak. :) Kedves volt a srác,de én meg az akkori páromra vártam. Így ezt meg is mondtam neki.

Ha nem lett volna akkor párom elbeszélgetek vele,hát most meg az ég világon mikor egyedül vagyok nem jön senki :D

2020. febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 nadina1900 ***** válasza:
100%
Ja igen és nem volt béna,szerintem aranyos :) Biztos,ha nem lett volna párja ő is máshogy viszonyul hozzád.
2020. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
54%

"ha megfelelő színvonalon szólitunk meg egy nőt az utcán akkor is szóba áll és megadja az elérhetőséget az ismerkedés kezdeményezőjével ha férjnél van"


Ez akkora ökörség, amit ritkán lehet hallani!

Sok nöt akárhogy szólitasz le, nem ad meg elérhetöséget még akkor sem, ha nincs partnere - mert épeszü ember egy idegennek nem adja ki a személyes adatait.

2020. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem volt béna, de olyan nagyon eredetinek se mondanám.
2021. jún. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben volt. Velem na történt egy ilyen, hogy egy srác leszolitott, hogy 2 perce ő bem engedett át a zebrán, de annyira megtetszettem beki, hofy gyirsan lepaarkolt, hogy utánam jöjjön. 😅😅 Szerencséjere a zebra mellett volt a buszmegálló és csak addig mentem. Annyira aranyos volt, hogy szóhoz sem jutottam. Én is mással randizok, szóval nem volt opció, de annyira jól esett, hogy feldobta a napomat. Több ilyen kedves pasi kellene. Egyáltalán nem volt béna, feladta a leckét a többi a pasinak.
2021. jún. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!