Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már úgy az exetekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy az exetekkel?

Figyelt kérdés
Voltatok már úgy az exetekkel, hogy mindig visszatáncoltatok egymáshoz a szex miatt? Ebben az esetben én vagyok a szenvedő. Megfogadtam sokszor már, hogy el kell felejtenem, mert a szex után megint gyakrabban találkozunk és az csak nekem rossz. Köztünk azért lett vége, mert nem szerelmes belém. De a szex az nagyon jó volt! A helyemben mit tennétek? Felejtsem el és soha többet ne engedjem az életembe?

2019. ápr. 27. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szenvedni akarsz, szenvedj. Nem szabhatja meg neked senki, hogy mit tegyél. A te időd.

Hogy mikorra végzed el a leckét tőled függ. Van aki soha nem tanulja meg.

2019. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad, hogy neked nem jó ez így, mégis csinálod. Ezek után hiába írunk bármit. Hagyd, hogy használjon amíg rád nem un, aztán kész.
2019. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, párhavonta jött haza (kiment melózni szakítás után) és összefeküdtünk. Aztán volt egy nagyobb kimaradás időben, és utána hirtelen mintha idegen állt volna előttem, egyszerűen eltűntek az érzések. Szóval az idő megjavít mindent, ha hagyod.
2019. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem szeretsz arra hgy vágysz szexuálisan? Oké, hogy jó vele a szex, de akkor is?

Ha mindig visszatáncolod magad hozzá, sosem fogod magad túltenni rajta, ennek max csak akkor lesz vége, ha a másik talál egy komoly kapcsolatot, ha viszont ez a személy pasi, akkor az még rosszabb, mert nem fogja megszakítani veled a kapcsolatot, és maradsz szeretői szerepben.


Ha így akarsz élni, legyen, azért a pár perc orgazmusért megéri neked a lelki szenvedés?

2019. ápr. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

Azért csinálja mert biológiai és pszichés alapon (tudat alatt is jön) kell(ene) a kielégülés minden embernek.

Vegyük már tudomásul, hogy a nőknek is kell. A kérdező pont ezt teszi. Csak fogja fel, hogy ez az egész csak erre jó.

Nézzetek körül, mért rohangál ennyi idegbeteg ember az utcán ? Mert kielégületlenek otthon, de változtatni sokuk nem mer, nem tud, stb stb.


A másik gondolatom, olvastam, hogy igy használják őt meg úgy. Naaa hagyjuk már ezt, a kihasznál kit dumát. Mindkettőnek egyformán jó és kész, akkor meg nincs kihasználás, neeem ?


Egy biztos, jó szexualitás nélkül mindenki egy idő után idegroncs lesz, csak nem vesszük észre ezt, hanem ráfogjuk minden másra a saját hülyeségünket, stressz meg hasonlókat ideológizálunk. Megnyugtató minőségű és mennyiségű szexet kell teremteni az embernek az életében és akkor nyugi van.

2019. ápr. 28. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, és szerintem az egyetlen jó megoldás, ha eltűntök egymás életéből.
2019. ápr. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Fruzs33 ***** válasza:

Igen,elég rossz érzés.Még egy találkozást még egy találkozást,csak egy utolsót.

Aztán egy idő után az egyik fél besokal.Aki mindig én voltam.Határozottság kell hozzá,csak így megy.

2019. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szia! Igen én voltam ilyen helyzetben. Nagyon nehéz. Ragaszkodsz hozzá de tudod, hogy nem kéne. Sajnos ez elhatározás kérdése. Erősnek kell lenned és akkor sem meggondolni magad, ha ő szeretné (a férfiak érzik mikor kell újra teperni) erős légy! Menni fog
2019. ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg valaki mással. Röviden ezt tanácsolnám, de nem tudom magamat a helyedbe képzelni mert én ha valaki kidob az tuti h utána egy ujjal sem érek hozzá (én ilyen vagyok te nem, nincs ezzel semmi baj). Más is tud ba**ni, esetleg még egy normális kapcsolatot is kialakíthatnál de ha erre nincs magadtól igényed akkor úgyis csak egy darab hús maradsz.. gg
2019. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek. 🙂

Utolsó! Szeretnék egy normális kapcsolatot, de valahogy az nem akar még rám találni . Olyannal meg nem leszek , aki csak van.


Most abban a fázisban vagyok , hogy másképp gondolkozom . Teljesen felesleges ezen agyalnom ! Inkább csak le kell szarni , az a legszarabb érzés neki talán. 🙂 De nem zárok ki semmit sem. Lesz ahogy lesz , alakul ahogy alakul az életem.

2019. ápr. 30. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!