Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi köze van az Instagram...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi köze van az Instagram felületén kapott like számnak a való élethez? Van egyáltalán összefüggés abban ki mennyire jól néz ki?! A való életben mindenki udvarol a neten meg alig kapok like-ot?

Figyelt kérdés

Lehet hogy nem jó kategóriában írom a kérdésem!

A kérdésem annyi lenne hogy mi köze van a like- ok számának ahhoz hogy valaki "jól néz ki?"


Egyszerűen nem értem alig kapok egy egy feltöltött fényképek után like-ot a közösségi oldalakon, nade a való életben pedig óriási meglepetés hogy sztárok flörtölnek velem, sőt olyan is volt akit én utasítottam el mert randira hívott. Sztár vagy sem nem volt az esetem. Nem tartom magam nagy számnak de azért tisztában vagyok azzal hogy állítólag szép vagyok. Mondják sokan. És az az érdekes például Instagramra feltöltök egy képet , hát szánalmas milyen kevés like-ot kapok rá. !! Mi itt az összefüggés?!


2019. máj. 6. 02:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Félreértés elkerülése végett most írom hogy nem azt szeretném hogy Instagram felületén közösségi oldalakon udaroljanak nekem, szó sincs róla! Csak nem értem az egészet. Azt mondják a jó fotók kapnak sok like-ot és a szép lányok. Tényleg, nem akarom hogy a neten udvaroljanak
2019. máj. 6. 03:02
 2/7 A kérdező kommentje:

Filozófiálás.


Még az is lehet törlöm a közösségi oldalam! Nem érdekel hany like-ot kapok, csak egyszerűen nem értem hol itt az összefüggés?! Ha van egyáltalán?!

2019. máj. 6. 03:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Istenem. Én sem kapok sok lájkot, és mégis csapják nekem a szelet. Sőt, kevésbé jól kinéző lányok is kapnak 3-4x annyi lájkot. És akkor mi van?


Ez nem a kinézetről szól, sok csaj alapból kedvességből lájkolhat meg kommentel a másiknak, főleg a tiniknél. A másik tényező, hogy menynire vagy extrovertált és lájkolgatsz te is másokat, vagy tartod velük a kapcsolatot. Mivel én sem vagyok olyan, aki mindent lájkolgat vagy gyűjti a követőekt/ismerősöket, így én sem kapok sok lájkot, de mondjuk pont nem is dőlök a kardomba.. :D Ez a szám csak ezt mutatja.


Nekem eszembe sincs emiatt törölni magam, így is jól érzem magam a bőrömben és szeretem magam, nem a lájkok döntik el, ezzel vigyázz..

De van egy jó hírem, 1 éven belül beállítható lesz, hogy ne lássák a kapott lájkokat, és megnyugodhatsz. ;)

2019. máj. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Én úgy belájkolnálak!
2019. máj. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs semmi összefüggés a kettő között.

Egy dologtól függ, hány lájkot kapsz az instán vagy a facen, hogy Te hányat osztasz ki.

Ha pl. intagramon van 30 követőd és nem használsz hashtageket, az a 30 ember látja a képed, és ha te nem lájkolgatod őket halálra, akkor ők sem téged. Ugyanez a facebookon. 1040 ismerősből is 100-150 fogja lájkolni jó esetben, de csak akkor, ha te is szorgalmasan lajkolgatod az összes ismerősöd összes képét, különben az algoritmus fel sem dobja neki a tiedet.

2019. máj. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért? Szerinted mi a lájkolás? Hogyan történik? A fb-on csak udvariassági lépés, a 99%-a meg sem nézi, el sem olvassa, csak automatikusan nyom egy lájkot. Értéke a totális nullával egyenlő. Az instagram hasonló.


A konzumidiótákat tartja életben, nekik ez olyan mint a vénás infúzió.

2019. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te gondolom elég fiatal vagy, én kétszer annyi, legalább. A "nem a neten élem az életem" azt jelenti, hogy 3 v 4 éve használom az fb-t aktívan (régebben regisztráltam, de nem használtam), megnézem, de már legalább egy éve utálom, hús-vér emberekkel szeretek beszélni, utálom, ha éjjel rámir vki, sőt chetelni se szeretek, mert nem hallom, mint egy telefonnál, személytelen. Alug van rólam fent személyes és nem vágyok rá. Gyerekként nekünk még volt életünk eszünk, fantáziánk és nem készen kaptunk tartalmakat. Instán nem vagyok még fent, és megnézegetni szeretnék dolgokat, nem feltölteni.

Egyébként : az életben, közösségben, szemtől szemben sokan udvarolnak, mert most egyedül vagyok, megnéznek, tetszem.

Szűrd le a tanulságot.

2019. máj. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!