Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 eves lany vagyok, internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 eves lany vagyok, interneten megismerkedtem egy fiuval aki modell, majd 5 nap utan mondta beszeljunk whatsapp -on, erre megadta a szamat es mondta irjak neki. ilyenkor mi a teendo, mert szerintem nem normalis ha egy fiu adja meg a szamat nekem?

Figyelt kérdés
Erre mondtam neki hogy furcsa ha egy fiu adja meg a lanynak a szamat mert altalaban a fiuk szoktak elkerni.

2018. jún. 11. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Mondd meg neki, hogy keressen nálad normálisabb lányt.
2018. jún. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Aranyos lány vagy,ilyeneket kedvelem. Picit klasszikusan gondolkodsz az udvarlásról,ami szerintem jó,de manapság már nem trendi. Ma már nincs ez a szokás. Ha modell akkor biztos kicsit el is van szállva magától.
2018. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Elég fura vagy. Nem mindegy, melyikőtök veszi fel a másikat whatsappre? Basszus, mi mindenen lehet problémázni..
2018. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehát rádmászik egy modell de te hisztizel :D
2018. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hat en le szarom ki mit gondol csak megmondom a velemenyemet es en nem vagyok az a fajta csaj akik a fiuk utan fut, altalaban forditva szokott lenni, es nem problemazok hanem van egy szint amit tartok ,
2018. jún. 11. 17:55
 6/13 A kérdező kommentje:
Amugy manapsag nehez megerteni ezt pasiknak mivel sok az olcso k.u.r.v.a mellet szoval errol ennyit.
2018. jún. 11. 17:57
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Inkább egy hisztis éretlen pcsa vagy. Én is mindig elvárom, hogy a pasik kezdeményezzenek, de ilyenen behisztizni erős túlzás. Amúgy most miért releváns az, hogy modell? Ha orvos lenne, vagy közmunkás, akkor más lenne a helyzet vagy mi?
2018. jún. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Ajaj:) Ne is vedd fel a kapcsolatot a fiúval. Neki csak jobb lesz ezáltal...
2018. jún. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Ez vagy troll vagy egy végtelenül primitív lány.

Hagyd meg a fiút normálisabb nőknek.

2018. jún. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyeség ezen problémázni, de hogy valami hasznosat is mondjak: szerintem ez a szám megadás dolog arra vonatkozik, amikor megismerkedik az ember valakivel. Ilyenkor tényleg a kezdeményező félnek illik elkérni a másik telefonszámát. Viszont ti már ismeritek egymást, nyilván azért adta meg a számát, mert szeretne veled még beszélni. Ez most olyan, mintha lenne egy barátod, akinek új telefonszáma lenne és te azon hisztiznél, hogy nem azt kérdezi tőled, hogy "drágám, megadnád a számod?", hanem csak simán közölné, hogy "xy az új számom, itt tudsz mostantól elérni".
2018. jún. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!