Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan hogy úgy alakul ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leiyla kérdése:

Van olyan hogy úgy alakul ki szerelem hogy a felek sokáig csak online felületen beszélgetnek és csak sokára találkoznak? Van valakinek ilyen története?

Figyelt kérdés
2019. máj. 6. 19:18
 1/10 Nanmer58 válasza:
37%
Szerintem van. Én sajnos nem tudok ilyen történettel szolgálni.
2019. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tapasztalatom netes ismerkedésben, mert személyesen ismerkedek, de szerintem minél tovább csak írogatsz, annál inkább idealizálsz, elképzelsz valakit --》nagyobb az esélye a csalódásnak, ha utána élőben más.

Nem feltétlen csak arra gondolok, hogy takargatni valója van vagy ferdít, hanem a kommunikáció jelentős része nem tudatosan zajlik - testtartás, hang, mimika, stb. Ezeket tudatosan nem vesszük észre, csak efy benyomást az egészből, de ez nagyban hozzájarul ahhoz, hogy szimpatikzs vagy sem.

Szóval néhány 1-2 hétnyi üzenetváltás után érdemes találkozni.

2019. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Én egyelőre olyant tudok, hogy nem találkoztunk. 😅
2019. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Online felületen szerelem találkozás nélkül nem alakulhat ki, legalábbis nálam nem. Ha kialakul így valakinél, ott bajok vannak. Sokszor még sokadik randi se vezet sehová, mert szemtől szemben se alakul ki vonzalom, nemhogy neten keresztül látatlanban. Tiniknél még esetleg lehet ilyen, mert még annyira gyerekek hogy pár szív meg vigyorgó jel után azt hiszik ez már szerelem.
2019. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Én anno 10 éve keveredtem egy ilyen storyba. A férfi 1500km-re lakott. Nagyon-nagyon megtaláltuk a közös hangot skypeon, telón, stb. Már mondhatni szerelem volt. Egèsz nap kontaktusban voltunk, megállàs nélkül ment az üzenetváltás. 2 hónap után ide repült. Bár kèpeket láttam róla ès kamoztunk is, egyre nem voltam felkészülve. Én 158cm vagyok ès ő alacsonyabb volt nálam egy picivel, én meg eleve 15centis magassarkúban mentem a randira, úgy néztem ki mellette mint valami óriás, pedig nem vagyok egy nagydarab teremtés :D

Elnézést az alacsony férfiaktól, nem arról van szó, hogy valaki legyen 2 méteres, de ha nincs 160cm se, az nálam megöli a dolgot. Nem tetszett az illata sem, nem volt büdös vagy ilyesmi. Ápolt volt, de egyszerűen volt a bőrének egy olyan fanyar illata közelről, ami megölte a maradék kémiát is.

Rettenetesen kínos pár nap volt, mert ugye eljött utánam, ő szerette volna továbbra is a dolgot, sőt...én meg, jujj. Visszagondolni is rossz, nagyon ciki volt. Szóval csak óvatosan az ilyen ismerkedéssel :)

2019. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
78%
Én jelenlegi páromat, akivel közel 3 éve együtt vagyunk, egy online felületen ismertem meg. :) Bár tényleges vonzalom csak jócskán azután alakult ki, hogy élőben is találkoztunk néhányszor. Azelőtt kb. másfél évig csupán online kommunikáció volt köztünk, de nem alakult semmi.
2019. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Nekem ott volt mindig a baj, hogy ugye nem személyes a dolog. Ne is a kinézetet vegyük, hanem azt, hogy nem találkoztam senkivel mindennap, így tulajdonképpen egy elképzelt személyért voltam oda.. Nem tudom jobban leírni, tehát, ha valakit személyesen megismersz, és sokszor látod, nagyjából tudod milyen, de akikkel ismerkedtem mindről derültek ki dolgok, amikor többet találkoztunk, amiket megtudtam volna, ha mondjuk egy helyen élünk. Másak voltak mint chateléskor.

Szóval én felhagytam a netes ismerkedéssel, de tudok több olyat akinek bejött.

2019. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Nincs baj az online beszélgetéssel, de egy idő után egyszerűen találkozni 'kell' , mert addig csak idealizalom. Nem volt olyan nagy távolság, ha a 300 km nem számít annak..
2019. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

A párommal társkeresőn ismerkedtünk meg, kb 2 hétig beszélgettünk interneten, utána eljött hozzám egy randira (180km) Már chatelni is jó volt vele, eléggé egy hullámhosszon voltunk, a randi pedig remek volt, szinte szerelem első látásra. Jól éreztük magunkat, meg is ismételtük az elkövetkezendő hetekben, kb 2 hét után döntöttünk úgy hogy akkor "összejvünk". Ez úgy fél éve volt, nem sok idő, de egyre jobban szeretjük egymást, annyi időt töltünk együtt amennyit lehet és szerintem még sokáig együtt leszünk.

18L 22F

2019. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%

Itt ismertem meg, utána Facebook-on folytattuk. Mindennap beszélgettünk elég sokat. 3 hónap után szerelmet vallottam, utána együtt voltunk, nyáron találkoztunk 2 évig tartott a távkapcsolat utána összeköltöztünk egy random helyen, majd tovább költöztünk végül hozzájuk költöztünk, most hogy végzett egyetemmel megint elköltöztünk egy másik városban ő dolgozik én még tanulok. Nagyon szerelmes vagyok.


5,5 éve együtt

2019. máj. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!