Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire egészséges, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire egészséges, ha a szerelem gyűlöletté alakul?

Figyelt kérdés

Egy nőt sokáig különlegesnek gondoltam, és fájt, hogy nem teljesült be a kapcsolatunk; de egy ideje úgy látom, hogy csak egy törtető, aki minden emberi kapcsolatat az alapján súlyozza, hogy kitől mennyi hasznot remél az előrejutás tekintetében. Azért szar érzés, mert nem tiszta még előttem, hogy csak a csalódottságomat vetítem ki, amiért nem voltam elég jó neki, vagy helyesen làtok és tényleg totál életidegen neki az, hogy valaki emberként tekint rá és nem csak érdekkapcsolatot szeretne tőle. Eléggé megnehezíti a gondolkodásom, hogy foglalkozásunkból adódóan naponta kell egy légtérben lennünk.


Nem önsajnáltatás celjából írtam ezt ki, csupán érdekelne, hogy aki járt már hasonló cipőben, hogyan dolgozta fel magában.


2019. ápr. 12. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, mindkettő heves érzelem, együtt is járnak. Majd idővel csendesül, és visszaáll az egyensúly.
2019. ápr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nézd, az igazság az, hogy a szerelemnek és a gyűlöletnek nevezett érzések valójában teljesen rendellenes dolgok, és igazából nem is nem kéne létezniük.

Attól váltak létezővé, hogy az ember elvesztette valódi identitását, és az elméjében, a gondolatok és érzések által összeácsolt, valójában szintén teljesen természetellenes egóban kezdte keresni. Az egó valójában a világ legnagyobb illúziója és hazugsága, az ember mégis az mégis azt gondolja identitása alapjának.

Azért szenved az ember, mert természetellenesen él.

A szenvedés és fájdalom valójában teljesen ismeretlen egy olyan civilizáció számára, aki nem az elméje teremtette egóban keresi az identitását.

2019. ápr. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha féltékenység előzi meg:)
2019. ápr. 12. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ami veled tortent abszolut standard.

Nem mellesleg kozhely hogy a gyulolet es szerelem kez a kezben jarnak...

Mi is tortent? Beleszerettel - kibe is? Nem a sajat illuziodba? Majd, mivel nen szeretett viszont, az egonam ez faj, keresi a kiutat az erzelem meg ott van, de mivel negativ hatas ert, negativba csap at...

hu de meglepo, ja nem. De tipikus eset...

onismeret nem artana hogy ne ess ezen erzelmi kalvariak allando csapdajaba mert akkor mindig ez lesz...

2019. ápr. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!