Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Melyik a jobb, ha egy hosszú barátságból alakul ki szerelem, vagy ha egyből kapcsolat lesz barátság nélkül, mert mindkét fél ezt keresi?

Pl. társkereső oldalon elsősorban nem barátkozási szándékkal vannak fent, úgyhogy ott a második a gyakoribb szerintem.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, kapcsolat, párkapcsolat, pár, járás, barátság, ismerkedés

márc. 28. 20:25  Privát üzenet  

A válaszok
Mindkettő lehet jó.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 28. 20:26 Privát üzenet
Szerintem izgatóak a szép nők.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont márc. 28. 20:28 Privát üzenet

Szerintem nem lehet kijelenti hogy ez vagy az jobb. Kapcsolatfüggő.

De én személyszerint örülnék ha egyszer lenne egy olyan kapcsolatom ahol a párom előtte csak közeli barát volt. Így mire odajuttok hogy összejöttök már ismeritek egymást valamennyire, megvan a bizalom, a baráti őszinteség. Szerintem ez ad hozzá valami különleges pluszt. De mégis új érzés ha egymásba szerettek. És szerintem jó ha a árod egyben jóbarátod is. Így baráti minőségében is melletted állni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont márc. 28. 21:14 Privát üzenet
Jobb egyből kapcsolat.

A válasz 29%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 28. 21:27 Privát üzenet
Természetesen az első.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont márc. 28. 23:09 Privát üzenet

barátságból :)) két kapcsolatom volt, az első az a szinte rögtön kapcsolat, éreztem korán, hogy halálra van itélve, mert egyszerűen nem tudtunk együtt jól ellenni, csak ha épp szeretkezni kellett.

a második pedig egy 2 éves erős barátságból alakult, és ilyen jól soha senkivel nem éreztem magam. Mindig szívesen töltünk együtt időt, és nem jelent problémát semminek a megbeszélése, és nincsenek "meglepetések" a másik fél felől.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont aug. 2. 18:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Azt hiszem kezdek beleszeretni a barátom barátjába, valaki hasonló helyzetben?
Már sosem fogok tudni újra szerelmes lenni?
Későn jöttem rá?
A jelenlegi szerelmi életem olyan, mint egy szappanoperával vegyített Csehov dráma. Más is van így ezzel? (sztorim lent röviden? )
Tapasztalt már valaki olyat, hogy a, , barátság extrákkal" viszonyából több alakult ki? Mint például egy kapcsolat? És aki nem, miért nem lett több?
Nem elég a barátsága mit tegyek?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!