Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik a jobb, ha egy hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb, ha egy hosszú barátságból alakul ki szerelem, vagy ha egyből kapcsolat lesz barátság nélkül, mert mindkét fél ezt keresi?

Figyelt kérdés
Pl. társkereső oldalon elsősorban nem barátkozási szándékkal vannak fent, úgyhogy ott a második a gyakoribb szerintem.

2019. márc. 28. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Mindkettő lehet jó.
2019. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem izgatóak a szép nők.
2019. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet kijelenti hogy ez vagy az jobb. Kapcsolatfüggő.

De én személyszerint örülnék ha egyszer lenne egy olyan kapcsolatom ahol a párom előtte csak közeli barát volt. Így mire odajuttok hogy összejöttök már ismeritek egymást valamennyire, megvan a bizalom, a baráti őszinteség. Szerintem ez ad hozzá valami különleges pluszt. De mégis új érzés ha egymásba szerettek. És szerintem jó ha a árod egyben jóbarátod is. Így baráti minőségében is melletted állni.

2019. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Jobb egyből kapcsolat.
2019. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen az első.
2019. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

barátságból :)) két kapcsolatom volt, az első az a szinte rögtön kapcsolat, éreztem korán, hogy halálra van itélve, mert egyszerűen nem tudtunk együtt jól ellenni, csak ha épp szeretkezni kellett.

a második pedig egy 2 éves erős barátságból alakult, és ilyen jól soha senkivel nem éreztem magam. Mindig szívesen töltünk együtt időt, és nem jelent problémát semminek a megbeszélése, és nincsenek "meglepetések" a másik fél felől.

2019. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!