Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet feldolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni, hogy a nagy szerelemnek hitt kapcsolatot el kell felejteni?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem, bántásokat nem kérek. Sok negatív esemény volt az életembe. Egy agresszív kapcsolatból kilépve ismertem meg őt. Nagyon jó baratok lettünk. Jó volt hogy törődik velem, hogy hasonlóak vagyunk. Ő pedig pillanatok alatt belem szeretett, csakhát És itt jön amiért majd kapom a bántásokat, hogy nős.. sokáig nem akartam ezt az egészet és ő sem, de végül úgy döntöttem, hogy a sok rossz utan nekem is kijár a jó és hagytam, hogy szeressen, hogy törődjön velem. Minden nap éjszakába nyúlóan -beszélgettünk , nem alszik a párjával ugyanis. A lényeg, hogy közel 1 eve tart. Minden tökéletes lenne. A gyermeke a mindene érthetően, és nem tudja elképzelni, hogy a felesege nevelje. Nem dolgozik, nem főz stb. Most pedig azért lettek viták, mert en nem bízom benne. Hogy is lehetne egy ilyen kapcsolatban. Idáig én szakítottam több alkalommal. Most viszont ő, mert érzi h nekünk nincs jövőnk. Hogy lehet ezen túl lépni. Kérem csak olyan írjon, aki nem beszólni jött fel.
2019. máj. 9. 04:04
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Nyilvánvalóan úgy tudsz tullépni rajta, hogy nem keresed, hanem beletorodsz a szakításba. Elfoglalodmagad munka barátok család sport ilyesmi. Értem, hogy most nehéz neked, de gondolj bele mennyire bonyolult is ez a helyzet. És hogy ez a törődés amit ő adott valahol nem az igazi törődés.
2019. máj. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kapaszkodsz a jóba, az egyetlenbe, mert félsz, hogy több ilyen már nem lesz. Ez nagy hiba. Te is tudod hogy nős, és gyereke van, ne akarj harmadik kerék lenni. Neki kalandnak ez jó volt, de Te ne akarj tőle komolyabbat, ő se akar. Tiltsd le, lépj tovább, keress valami hobbit.
2019. máj. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked is kijár a jó! Tessék élvezni!

Szegény kis szerető, micsoda tragédia, egy ilyen kisgyerektől nem tudtad elvenni az apját, az egyetlent, aki törődik vele! Pedig az olyan tökéletes lett volna neked!

Ne aggódj, rengeteg nős férfi van még, akinek eszébe sincs elválni, csak kell egy kis nőcske, aki színt visz a hétköznapjaiba. Persze ezt neked úgy adja elő, hogy rossz a házassága, csak a gyerek miatt nem tud kilépni. Száz éve bevált beetető szöveg.

2019. máj. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Csak szórakozott veled te hülye liba! Agresszív kapcsolat? Haha... ott is csak hagytad magad, egy igazi nő kiáll magáért! Segítség is létezik. Erre belemész ezzel a phasszal aki szintén csak kihasználja a gyenge jellemedet! Te meg elhiszed a hazugságait hahaha. Milyen nagy szerelemről beszélsz?? Ez még csak nem ia kapcsolat! Ostoba...
2019. máj. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hmmm ... Nekem tobb nos ferfival is volt dolgom ! lehet ram kovet dobni, de nem ezt reklamozzak, amikor megismered oket !

Ha menni akar, akkor hagyd had menjen. Neki sokkal nehezebb egy gyerekkel, meg egy feleseggel talalni vkit.

Neked meg sokkal tobb eselyed van egy szebb jovore !!!!

Hogyan lehet ebbol kilabalni, rengeteg kulso segitseg! Probalj ne gondolni ra, legyel elfoglalt, baratok, csalad, menj el nyaralni vhova, keress egy uj hobbit, sportolj sokan, legyel pozitiv emberek kozt !

Mondj magadnak pozitiv gondolatokat !!!!!

Randizgatni is elkezdhetsz massal, vagy lefekszel massal... az elsonel tuti sirni fogsz a 2., 3. eset mar konnyebb lesz, de ez a leggyorsabb modja , h vkit kiverj a fejedbol !!!! Aztan lassan eszre is veszed, h az uj fiuba vagy szerelmes. A nok a szexel el kezdenek kotodni a partnerukhoz.

2019. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!