Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek? Velem van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Bevallom az elmúlt időben nagyon sokat veszekedtünk a barátommal. A kapcsolatunk jelenleg holtponton van...

Nagyon rendes és kedves. De viszont van egy lány ikertesója aki kibirhatatlan. A legtöbb veszekedés miatta volt, én inkább úgy mondanám,hogy ő tette tönkre a kapcsolatunkat. Neki nincs pasija, igy folyton ,,zaklatta,, a barátom telefonon. Néha már besokalltam rajta, hogy még én se csinálok igy pedig én vagyok a barátnője. Bárhova elmegyünk kettesben neki tudnia kell hol vagyunk és mit csinálunk. Eddig együtt laktunk, csak néha ment haza...de akkor nagyon érződött,hogy hazajárt. Mintha kicserélték volna...valószinűleg teletömte a tesója a fejét mert olyanokat mondott nekem amiket addig még soha...hogy én ilyen meg olyan vagyok.

Egyszer volt egy ötlet, hogy menjünk el együtt dolgozni külföldre...hát el is mentünk...persze nekem volt a legrosszabb mert ott volt a másik és a barátom folyamatosan a másik után szaladgált és engem jóformán meg sem várt... Nagyon kellemetlenül éreztem magam..olyan volt mintha én lennék a tesó és ő a barátnő...nem éreztem magam fontosnak és úgy éreztem én csak a második helyre kerültem...fura volt, úgy éreztem magam mikor ott volt velünk mintha én lennék a gyertyatartó és semmi keresnivalóm köztük. Azóta mióta kint voltunk együtt dolgozni, eltelt már közel 1 év...és én mindig úgyanúgy érzek mint akkor. Hogy én nem vagyok fontos, én nem érdeklem annyira mint a lánytesója. A csaj mindig küldi magáról a képeket facebookon és ez engem nagyon idegesit..úgy gondolom ez nem normális. Persze vannak normális fotók is, de van olyan is ahol a mellei kivannak dobva, vagy csak a lábai látszodnak, vagy fürdőruhába van..esetleg egy szál törülközőben... stb stb.Úgy váltam el a barátomtól az utolsó beszélgetésünkkor hogy válasszon vagy én vagy a testvére...mert én ezt már nem birom, elegem lett a testvéréből nálam betelt a pohár. Lehet velem van a gond? Én vagyok túl féltékeny? Vagy csak nem tudom megérteni ezt a ,,jó testvéri,, viszonyt mert nekem nincs tesóm? Vagy egyszerűen csak kiakarom sajátitani magamnak a barátom?

Hol lehet a hiba? Kérlek segitsetek...



2019. máj. 9. 20:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Tiszta szivemből szeretem, bármit megtennék érte..ha kell meg is halnék. Próbáltam elnéző lenni és megértő...de már 3 éve, hogy az vagyok. Sok áldozatot hoztam érte, hol kisebbet, hol nagyobbat. Úgy érzem én is egy ennyit megérdemlek...
2019. máj. 9. 20:57
 2/7 anonim ***** válasza:

Ikrekként olyan szoros kapcsolatban vannak egymással, hogy az már kezd betegessé válni.

Ez soha nem fog megváltozni.

Neked kell eldöntened, hogy hagyod magad mellőzni, megalázni, sértegetni, vagy kiszállsz.

Én az utóbbit tenném.

2019. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ikertesóként írom neked:az ikertestvér mindig is az első lesz. Vele nőtt fel,ő a támasza. Gondolom a lánynak sokat jelent a véleménye,javítja az önbecsülését. Nálam még anyukámnál is többet jelent amúgy a tesóm,mindenben őt kérdezem elsőként.

Szóval szerintem feleslegesen csinálsz bolhából elefántot és hagyd a lányra és a tesójára a dolgot.

Ne állítsad választás elé,mert két szerette(gondolom téged is szeret)között kéne ezt tennie és valószínűleg őt választaná.

Én szakítottam már azért,mert a párom nagyon csúnyán beszélt és viselkedett a tesómmal. Majd nekem is lehordta őt.(más gondok is voltak nálunk,de ez nagyon odatett nekem)

2019. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

Köszönöm a választ...

Nagyon fáj ezt olvasni, hogy mindig is a testvére lesz az első...most nagyon összetörve érzem a szivem...

Gondoltam hátha eljön majd az az idő amikor már nem lesz ez a nagy ragaszkodás egymás iránt. Amikor majd forditva lesz, hogy én leszek az első...

De akkor ezek szerint hiába is reménykedek a jövőnkben és a kettőnk dolgában..jobb lesz, ha visszaadom a gyűrűt...

2019. máj. 9. 22:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd,nem tudom hogy miért kell ezt felfújni?

Szeret? Veled van?

Egyke vagy,nem tudhatod,hogy mennyit jelent egy testvér. Ne úgy fogd már fel,hogy ő egy másik nő,akivel rivalizálni kelljen. Tesóm barátja is olyan,mint te. Féltékeny rám a semmiért kb. Ha néha hármasban vagyunk,akkor úgy nyomul a tesómra,mintha el akarnám csábítani tőle. Egyszer már jeleztem neki,hogy álljon le ezzel,mert örülök,hogy eggyütt vannak,nekem csak az számít,hogy boldog vele a tesóm. Nem akarok közéjük állni. A lány se szeretne szerintem közétek állni. És ha lesz majd valakije,akkor majd tőle kapja a pozitív feedback-et,amit most a tesójától vár el.

De ha ennyire zavar téged,akkor miért nem velük beszélsz?

2019. máj. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A barátom szerint én vagyok a gyenge, mert nem állok szembe vele, hogy elmondjam engem mi az ami bánt és mi esik rosszul..de viszont én nem szeretnék sem haragot, sem veszekedést. Igy is ő már 2x rászólt,hogy fejezze be, mert nagyon gyerekesen viselkedik és már nem normális viselkedés ez, nem lehet elviselni. De sajnos ő nem veszi az adást, sirt 1-2 hétig, aztán megint minden kezdődött elölről. Előre amikor mondtam neki, hogy álljon már ki értünk és tegyen valamit...az volt a válasza nekem,hogy nem lehet, mert kezd sirni.... Én az elejétől fogva próbáltam elviselni a csajt, megértő lenni..de úgy érzem ez már túlzás...
2019. máj. 10. 06:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a párom(férfi) a bátyjával van összenőve. Ez is kicsit furcsa nekem hogy minden döntéshez kikéri a véleményét és nem bírnak egymás nélkül még dolgozni se, mindig kb egy munkahelyen vannak. Igazából csak azért gond mert nm tudtunk más városba költözni, mert nekik egy városban kell lenniük, hogy elérhetőek legyenek egymásnak, így ez egy kötöttség sokszor. Amúgy rendes. Pedg nem is ikrek.
2019. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!