Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20-50 közötti párok (akik még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-50 közötti párok (akik még nem élnek együtt) hetente hányszor találkoztok?

Figyelt kérdés
Olyan párok válaszára vagyok kíváncsi, akik nem, vagy még nem élnek együtt. Normális, hogy mi heti 1, nagyon ritkán 2szer? Én 25, ő negyvenes. Mondjuk nagyon sokat dolgozik, az tény, csak kicsit keveslem. Persze nem hisztizek meg ilyesmi, mert megértem ès én biztos nem tudnék annyit dolgozni, mint ő, csak szívesebben látnám gyakrabban. Ti hànyszor szoktatok?
2019. máj. 11. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor csak lehet. Heti 1-2 inkább dugóhaver. Más is dolgozik, de meg lehet oldani mindent, ha kölcsönös a komoly érdeklődés. A többi kifogás.
2019. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%

Én 22L vagyok, ő 33F.

6 éve vagyunk együtt, külön élünk még.

Péntek délutántól vasárnap estig, nagyon ritkán hétfő reggelig vagyunk együtt. Hétköznap max 1szer ha lejön hozzám 2 órára. Szerintem ez borzasztó, és teljesen abnormális. Főleg, hogy az a hétköznapi 1 is tolódik sokszor, mert fáradt, majd holnap, stb... Tiszta gáz,tudom. Szerintem ha valakibe szerelmes vagy, vagy szereted, akkor ő pont erőt és energiát ad neked a sz a r élethez meg a fárasztó hétköznapokhoz, ezért inkább minél több időt szeretnél vele tölteni... Legalább nekem így logikus. 22L

2019. máj. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi egyetemre járunk mindketten.

Vagy együtt töltjük a hétvégét és nonstop együtt vagyunk, vagy csütörtöktől vasárnapig minden nap összefutunk pár órára és együtt is töltjük az estéket.


Nekem ez az átmeneti időszakra teljesen megfelel, de gondolom más a helyzet ha mindketten dolgoztok, valamint egy városban éltek.

2019. máj. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!