Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Huszonéves lányok, titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok, titeket nem aggaszt/szomorít el néha, mikor latjátok, hogy veletek egykorúak megtalálták a párjukat?

Figyelt kérdés

És már 22-23 évesen ha más nem de eljegyzés van,vagy legalábbis tudják,hogy nagy valószínűséggel együtt szeretnék az életüket leélni?

Nemrég szakítottunk a barátommal, el sem tudom képzelni hogy ismerkedjek,vagy olyat találjak újra,akivel ezeket el tudom képzelni. Természetesen annak örülök,hogy más boldog, csak néha attól félek,nem találom meg majd a társamat.(Nyilvan csak azért,hogy ne legyek szingli nem jönnék össze valakivel,csak ha tényleg szeretem)

23/L



2019. máj. 12. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább attól mászok falra, mikor huszonévesen valaki úgy parázik, mintha már lassan a sírját kéne ásnia. Sok ilyen fiatal lány úgy keres férjet meg csináltatja gyorsan fel magát, mintha ezen múlna az élete. Nyugodj már le...élvezd az életet, aztán majd jön valaki, akivel tudsz családot alapítani. Még 35 évesen sem lennél elkésve.
2019. máj. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Engem jobban aggaszt, hogy annyit vagyok a munkahelyemen, hogy már tartózkodási címként tartom számon. Ami van szabadidőm azt is alvással töltöm.
2019. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

2-es, nálam is ez a helyzet.

Nincs is szinte szabadidőm, így lehetetlen megtalálni a páromat, ha csak aludni járok haza szinte.

Nem valószínű, hogy meg fogom így találni a férjemet.

De az is lehet, jobb ha megkímélek mindenkit magamtól.

2019. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 vagyok, és még időm is van, csak potenciális férfiak nincsenek körülöttem...😒
2019. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A felhozatal sokkal inkább elszomorít az ismerkedések során mint az, hogy mi lesz velem. Tulajdonképpen ez utóbbi eszembe sem jutott 29 éves koromig.
2019. máj. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Én 24 éves vagyok és barátnőm se volt akkor miről beszélünk?
2019. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Miért aggasztana? Mindenkinél ezt látod? Vagy csak pár embernél és rajtuk vagy leakadva, rájuk irigykedsz?

Érdekes, én nem látom ezt mindenkinél, sok szingli ismerősöm is van hozzám hasonlóan, olyant is ismerek, aki a 30-at közelítve, vagy épp 30 után találta meg a párját, sőőőt olyant is tudom, aki 30 után van és még mindig szingli, mert egyszerűen nem akar elköteleződni.

Nem tudom te hol élsz, de a leírásod most komolyan minden környezetedben lévő emberre igaz? Vagy csak néhány emberre?

2019. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7/7-es válaszolónak: nagyrészt tényleg ez van, nekem is fura, de nem túlzok. Irigy nem vagyok rájuk, rosszindulatúan semmiképpen. Meg egyébként ha reálisan elgondolkozom tudom,hogy semmiről nem vagyok lemaradva..
2019. máj. 12. 13:31
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

Lol, elszomorít, de azért, mert sajnálom öket.

5-10 éven belül felük elválik, egyedül marad a gyerekekkel, a többit meg csak a közös hitel tartja együtt.

Sírig tartó szerelem nincs. Szeretet és tisztelet sem nagyon.

2019. máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Engem nem szomorít el, mert nem keresek párt. Az szomorít el, mikor panaszkodnak a párjukra folyton-> de engem idegesítenek, hogy miért nincs barátom...


De ne félj, biztos jönni fog valaki hozzád, hidd el :)

2019. máj. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!