Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akik későn érő típusok, sokáig szüzek voltak (20, de inkább 25-ön felül), később mégis megtalálták a párjukat, és boldog kapcsolatban/házasságban élnek? Pozitív történeteket várok!

Figyelt kérdés
Huszonéves vagyok, rám igazak ezek a feltételek, általában optimista vagyok, csak kicsit megzuhantam most. Olyan jó lenne ilyen történeteket olvasni, visszaadná az optimizmusom. Írjatok! :)

2012. ápr. 14. 11:20
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
31%
nemtom mé törölték a kommentem... leirom még egyszer, ismerek ilyen embert, nyomi kocka meg minden 35 éves koráig a szüleivel élt, és most képes volt rávenni egy férjes asszonyt, hogy elcsessze az életét. és most együtt élnek.
2012. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Hát... nem pont ilyenre gondoltam (nem tűnik annyira pozitívnak a leírásod alapján), de azért köszi a kommentet. :)
2012. ápr. 14. 11:35
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem ez a kategória. 33 éves koráig szűz volt aztán jöttem én. 3 éve élünk házasságban.
2012. ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

barátnőm ilyen, kb. 20 lehetett mikor összejött az első barátjával azóta is együtt vannak (lassan 7 éve)

Szegény nem meri otthagyni, mert fél , hogy nem kell senkinek, pedig a csávó egy alkoholista igénytelen barom undorító mocskos szájú paraszt

2012. ápr. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 éves koromig voltam szűz. Aztán annak a kapcsolatnak vége lett mert nagyon távol éltünk egymástól. Majd 25 évesen ismertem meg a férjemet. Nekem először nem igazán tetszett, de három hónapig kitartóan udvarolt aztán rájöttem hogy én szeretem :). Négy évre rá összeházasodtunk, és már majdnem három éve vagyunk házasok.
2012. ápr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim válasza:
77%
A szüzesség erény, ne törődj azzal, ha mást mondanak. A kérdés inkább az, hogy nem találtál, vagy nem is kerestél eddig párt magadnak. Aki keres, talál...
2012. ápr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Addig válogatsz, míg nem egy pszichopatával jössz össze! Majd meglátod!
2012. ápr. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Már mért jönnék össze pszichopatával? Egyébként szerintem az nem válogatás, hogy nem fekszem össze fűvel-fával. :)


Erénynek nem tartom a szüzességet, inkább csak egy állapotnak. De azért, ha már idáig tartogattam, nem akarom odadobni csak úgy. Ennyi.


Na, nincsenek pozitív történetek?

2012. ápr. 17. 16:48
 9/39 anonim ***** válasza:
Bocs, azt hittem srác vagy:)
2012. ápr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Aki keres az talál... a világ egyik legynagyobb baromsága!!!!!
2012. dec. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!