Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Titeket szóltak már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket szóltak már meg nyilvános helyen, azért mert ott csokolóztatok a barátnőtökkel/barátotokkal?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert elég furcsa volt a dolog, hogy azért beszóltak, mert csókolóztunk. És pedig nem is az az azonnal leszaggatjuk egymásról a ruhát típusú volt. "Menjetek szobára, itt gyerekek is vannak undorító..." 😂 Egyébként nyugdíjas korú asszony volt, aki ezt szóvá tette. De teszem egy árva lélek sem volt rajtunk kívül odakint maximum, ha valaki az ablakon keresztül nézett minket.


Vagy csak ennyire beszűkült emberek vannak?



2019. máj. 13. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Én nem szoktam csókolózni, max egy puszi, vagy egy simogatás.

De szerintem mindennek megvan a maga helye és ideje, így nm gondolom,hogy a smárolás másokra, vadidegenekre, de akár a baráti társaságra is tartozna.

Mellesleg huszonpár éves korodra te is kinövöd és rájössz.

2019. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Igen megállóban valami részeg csóka szólt be.

Párom kissé ideges lett, ha nem nyugtatom le leüti a fazont😅

2019. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak akkor zavar, ha látványosan, cuppogva, hangosan évődnek, csókolóznak a párok, mondjuk egy tömött buszon vagy a metrón szembe ülnek velem és "jaaaj hagyjál mááár Pisti" "cuppcupp" "hihi" én meg ülök velük szemben és csak arra tudok gondolni, hogy ez a kívülállóknak szól és hogy zavarba hozzanak.

Nem tudom miért, de engem folyamatosan megtalálnak az ilyen párok.


De ha simán csókolózik egy pár, mondjuk utcán sétálok és ott látom, az nem zavar. Vagy amikor búcsúznak és azért.


Csak a legtöbb esetben mégis marha látványosan csinálják.

2019. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavar a cuppogás a tömegközlekedésen, de sosem szóltam még miatta senkinek.
2019. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem tartozik másra, csak a párra. Épp ezért kéne a négy fal között intézni az ilyen intim dolgokat nem pedig közterületen. Sose értettem az ilyet miért jó hogy egy tömeg néz miközben smárolsz. 7 éve vagyok párkapcsolatban ebből két éve házas, soha nem csókolóztunk tomegkozlekedesen vagy az utcán. Max szájra/arcra puszi. De nem turkáltunk egymás torkában a nyelvünkkel. Itt inkább a te hozzáállásoddal van a baj, nem azzal aki az ilyet megszolja.


Egyébként én soha nem szóltam még meg az ilyeneket mint te, csak röhögök rajtuk hogy milyen gyerekek még, de majd egyszer felnőttök és megértitek :)

2019. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy nem illik, kettő; ez magánügy! Nem szívesen nézném hogy előttem pl egy pár csókolózna kb én érezném rosszúl magam. Otthon gyerekek!
2019. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A Dunaparton voltunk, teljesen kihalt részen, a vízhez vezető lépcsőkön ültünk egymás mellett. A bicikliútról nem is látszódtunk, és nem csináltunk semmi látványosat, csak pár rövid csók... Na, random biciklis csávónak épp ott jutott eszébe megállni. Már nézhetett egy ideje amikor hirtelen elkiáltotta magát. "Na mi van, dugunk, dugunk?"

Borzasztóan kellemetlen volt, főleg, hogy semmi komolyat nem csináltunk.

2019. máj. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor voltam egy barátnőmmel kávézni. A hely elég nagy viszont akkor kevesen voltak, nem volt hangzavar. Tőlünk pár méterre lévő asztalnal volt egy pár (kb. idősebb középiskolások lehettek szóval még csak nem is legéretlenebb tini fajta, már így első ránezésre hatha..) smároltak konkrétan, nem is simán csókolóztak hanem tenyleg ez hangos, cuppogós, látványosan nyelves smárolás volt.

Hadd ne írjam le mennyire volt idegesítő. Pedig vagy 3 méterrel arrébb ültek.

Szerintem ez már baromi nagy pofátlanság.

Egy szajrapuszi vagy egy tök hangtalan laza csók oké, utcán még annyira nem is feltűnő de egy csendes helyen ami közterület..

Otthon kéne ilyet csinálni.

2019. máj. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!