Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Működhet a későbbiekben is a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a későbbiekben is a kapcsolat, ha a srác alapból nem az esetem?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam még ilyen helyzetben. Az eddigi párjaim szinte mind ugyanazok a típusok voltak, akik bejöttek nekem. Nem voltak persze ők se tökéletesek, de legalább egy fejjel magasabbak voltak, és talán ebből ered, hogy nagyon férfias jelenségnek hatottak. A mostani barátom viszont velem egyforma magas. Arcra se az a tipikus jóképű pasi, de már az első találkozáskor megtetszett. Annyira megvolt a kémia, hogy teljesen zavarba jöttem, pedig nem szoktam. Azóta eltelt 4 hónap és fülig szerelmes vagyok. Néha furcsa, hogy egymagas velem,de ilyenkor se zavar(mint előtte hittem, hogy zavarna az ilyesmi), hanem cukinak tartom. Egyébként tényleg férfiként tekintek rá. Az ágyban senkivel nem volt még ilyen jó, szinte folyton vele akarok lenni. És bár elsőre nem látszik rajta, de nagyon erős. Ezen szerintem látszik, hogy most minden nagyon jó, de arra lennék kíváncsi, hogy ha a kémia kicsit elmúlik, akkor is rendben lesz ez szerintetek? Személyiségre is nagyon szeretem amúgy a barátomat.

21l és 27f


2019. máj. 18. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdéses, hogyan fogsz viszonyulni hozzá a rózsaszín köd elmultával, amikor felismered, hogy ő nem illik bele a sablon ideálodba.

De az is lehet, hogy felnőttél és már nem csak EGYETLEN tulajdonságot keresel az emberben.

2019. máj. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%
Ez szerintem személyiségtípustól függ. Nekem pl. az exem nem volt a zsánerem, mégis működött a kapcsolatunk, kifejezetten tetszett is, és nem is a külső miatt mentünk szét.
2019. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!