Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit szolnátok ha ezt tette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnátok ha ezt tette volna a párotok?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy versenyem, a barátnőmmel fél éve beszéljük hogy el fog jönni, az utóbbi pár napban már nagyon izgultam a verseny miatt, csak az nyugtatott meg hogy ott lesz a szerelmem, de az utolso pillanatban (utolso 5 percben) közölte hogy ne menjek érte mert nincs kedve jönni, fáradt stb....

Nagyon rosszul esett tőle, én mindent megteszek érte, sőt rendszeresen elviszem kocsival a suliba, pedig messze van a sulija. Benzinre egy petákot sem fogadok eltőle...

24 L, 28 F



2019. máj. 18. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteg vagy ilyesmi, esetleg 12 órás műszak után lenne, szomorú lennék, de megérteném.
2019. máj. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát ez elég nagy tahóság! na most a barátnőm még egy 12 órás műszak után is felhív hogy beszélgessen velem meg hogy mikor tudnánk végre együtt lenni... (sok a munka nem minden nap tudunk személyesen találkozni) de csak egy példát mondtam a te barátnőd suliban van csak de az én barátnőmnek vannak az irodában 12-14 órái is de ennek ellenére is felhív este 11-kor és volt már olyan is hogy telefonnál elaludt... :D


én is szintúgy elkényeztetem de nem viselkedik ugy mint egy hisztis ppppícsa

2019. máj. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez csúnya volt, beszélgetni kell róla, mert ezek azok a fontos pillanatok, aminél ha egyedül kell maradnunk, olyan, mintha nem lenne társunk.

De tudni kell azt is, hogy vannak személyiségtípusok, akinél ilyesmi előfordul, nem is értik, hogy ez miért bántó bántó a másiknak. Persze tanulható, csak alapvetően őket semmi nem csigázza fel, nem hozza lázba. Ilyenek, ez van

Viszont ők a megtestesült nyugalom, kedvesség :)

Azt mondogatta, hogy "jó", amikor erről szó volt? Vagy valami hasonlót, mert valószínűleg nem volt előtte sem kedve, csak kerüli a konfliktust... valószínúleg ilyen típus...


Olvasd el - vele együtt lenne a legjobb - ezt a könyvet: Florance Littauer: személyiségünk rejtett tartalékai. Ebben sok dolog benne van, amin keredztül könnyebb lesz egymást megérteni.


Ha pedig szimplán önző volt, akkor nem tudom, hogy mennyire szeret...?

2019. máj. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az hogy ő a megtestesült nyugalom, az pont nem igaz rá :D amugy igen, amikor kerdeztem jon e akkor azt mondta mindiv hogy jo
2019. máj. 19. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!