Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok, ha a párotok meglepne azzal a ruhával amiről régóta álmodoztok?

Figyelt kérdés
Ha hazamennétek és ott lenne a fogason.Speciel egy különlegesebb kabátról van szó.

2017. febr. 16. 11:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%

El lennék ájulva:)

Az én párom is ilyen, kifüleli mit szeretnék és amint lesz rá lehetősége meglep vele, és ezt teszi már 18 éve:)

2017. febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom nagyon orulnek neki, mit szolnek :D Csak cimke legyen rajta es blokk legyen meg, ha nem jo a meret.
2017. febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
A blokkot inkább elraknám mert elég borsos az ára.:)
2017. febr. 16. 11:45
 4/26 anonim ***** válasza:
73%

Az attól függ... ha úgy vágyakozom utána, hogy korábban már volt lehetőségem felpróbálni és biztosan tudom, hogy jól áll, akkor örülnék neki.

Ha csak a kirakatban csodáltam meg, akkor nem annyira, mert nem szívesen veszek meg úgy semmit, hogy előzőleg nem láttam magamon.

2017. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
73%
Rakd el, csak legyen meg, foleg ha draga, mert csak azzal tudjatok cserelni, ha rossz a meret.
2017. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%

Kinevetném és meglepődnék... tudja, hogy utálok vásárolni, főleg ruhát, és nem szoktam rongyokról álmodozni, ha ezzel lepne meg, azt hinném csak viccel.


Inkább könyvvel vagy egy új orchideával tudna igazán meglepni.


Vagy, ha azt mondaná, hogy végre le tudjuk térkövezni az udvart és új kerítésünk lesz, na attól már tényleg boldog lennék, mert rég óta gyűjtünk rá, hogy felújítsuk az udvart és a kerítést.

2017. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%
Le lennék nyűgözve, nagyon örülnék neki :)
2017. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Köszi,biztosra akarok menni.
2017. febr. 16. 11:52
 9/26 anonim ***** válasza:
51%
sosem kaptam ilyesmit..pedig osszesen 12ev kapcsolatom volt...34f
2017. febr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Hölgyeim,össze ne vesszenek itt nekem!!!:)
2017. febr. 16. 12:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!