Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért törődött ennyit velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törődött ennyit velem? Tényleg csak saját maga miatt csinálta?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akire hatással vagyok ez biztos. Rengeteget próbált törődni velem, én viszont mivel nem akartam a lekötelezettje lenni, hárítottam mindent. Elhívott randira, elutasítottam. Nem sértődött meg,sőt úgy tett mintha mi sem történt volna, de láttam rajta, hogy valami nyomja a lelkét. Végül annyit mondott, hogy nincs semmi baj, biztos ő képzelt be többet a dolgok mögé, mert ő egy önző ember, aki mindent csak maga miatt csinál és nem is veszi észre, h a másik mit akar. Nem tudom,miért mondott ilyeneket. Én az eleje óta érzek iránta valamit, csak nem tudom eldönteni, hogy vajon ő komolyan szeret e engem, ezért védekezésből nem mutatom ki.
2019. máj. 19. 09:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

"Én az eleje óta érzek iránta valamit, csak nem tudom eldönteni, hogy vajon ő komolyan szeret e engem, ezért védekezésből nem mutatom ki."

Önsorsrontás lvl 99. GOndolom, a következő kérdésed meg az lesz, hogy "Vajon miért nincs egy pasi sem, aki randizna velem?"

2019. máj. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon önbizalomhiányos vagyok és nagyon nehezen hiszem el, hogy egy pasi tényleg engem akar. Pláne ha ennyire jóképű és értelmes, mint ez a fiú.
2019. máj. 19. 09:34
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Ha elhivott, akkor tuti nem voltál közömbös a számára... Szóval adj neki esélyt
2019. máj. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Azért amit válaszolt, az is elég 'vicces'. Mintha azért kezdené magát szidni, hogy megsajnáld. Ócska trükk. Hány éves? Inkább emiatt gondolkodnék el rajta. Még nincs köztetek semmi, de már ilyennel próbálkozik.
2019. máj. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem sajnáltam meg egyáltalán.

Ha tudnám, hogy szeret, és úgy utasítottam el, na akkor sajnálnám.

2019. máj. 19. 09:56
 6/11 A kérdező kommentje:

Én nagyon óvatos vagyok, minden mögött egyből a hátsó szándékot keresem, ez rossz szokásom. De azt kizártnak tartom, h sajnáltatni akarná magát. Pont az ellenkezőjét csinálja, ráadásul úgy tesz mintha mi sem történt volna és tök laza velem.

Ez a rengeteg kedvesség, amit már lassan egy éve kapok tőle, nem tudom elhinni, hogy trükk lenne.

2019. máj. 19. 09:59
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Hát, azt, hogy mi a valódi szándéka, itt senki nem fogja megmondani, az csak a végén derülne ki. Minden esetre ez a mártírkodás nekem taszító és enyhe manipulációt érzek. Amikor már semmi nem jön be és ehhez folyamodnak.
2019. máj. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem biztos, hogy nem igaz, hogy csak magára gondolt egész végig. De azt végképp kizártnak tartom, hogy mártírkodni akarna. Inkább azt tudom elképzelni, hogy büszkeségből mondja ezt, pont azért, hogy ne sajnáljam, ne lássam gyengének. Vagy tényleg szeret és nem akar bennem bűntudatot kelteni, ezért inkább úgy tesz, mintha nem is lett volna semmi.
2019. máj. 19. 10:14
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Persze, csak feltételezés volt, mivel nem ismerem, csak így ez szúrt szemet.
2019. máj. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%

Én voltam ebben a helyzetben, csak férfiként.

Azért törődtem annyit a lánnyal, mert szeret(t)em, és jól esett adni, törődni vele. Semmilyen hátsó szándékom nem volt.

2019. máj. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!