Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nőknek mi a véleménye a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi a véleménye a saját nemükről?

Figyelt kérdés
2019. márc. 7. 17:01
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
87%
Az a véleményem, hogy nem vagyunk egyformák.
2019. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
50%

Szeretek nő lenni, nem lennék férfi semmi pénzért.

A nőkről meg úgy nincs véleményem, csak egyénekről.

2019. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Többségében értelmesnek találod a nemedet, vagy ostobának?


Kb. ez a kérdés. Férfiként bevallom, hogy szerintem a pasik többsége rendkívül ostoba, némelyik csak szégyent hoz a maradékra.


Te hogyan látod a nemeddel kapcsolatban ezt a kérdést?

2019. márc. 7. 17:03
 4/38 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az ilyen mértékű általánosítás nagyon sok. Egy egész nemet kategorizáljak be.. Már bocsi, de ez hülyeség.
2019. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Bár elfogadom a véleményed, de nem értek veled egyet. Az általánosítással semmi gond nincs. A statisztika mindig mutat valamit.
2019. márc. 7. 17:13
 6/38 anonim ***** válasza:
33%
Szerinted miért mondják mindig azt a nők, hogy ők nem olyanok, mint a többi?
2019. márc. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Jaj, ezt már tini korban elkezdik. Szinte vérzik az ember füle ettől a dumától:


"úgy érzem, én érettebb vagyok, mint a kortársaim, különbözök tőlük"


Mindig rájuk hagytam, a cél érdekében, vagy helyeseltem is nekik, miközben ugyanolyannak gondoltam, mint az előző 50-et aki ezt a szöveget tolta a randin.

2019. márc. 7. 17:17
 8/38 anonim ***** válasza:
70%
Ki nem állhatom az általánosítást és a sztereotípiákat. Sose voltam egy csajos lány, nem is lettem nőies nő, szóval az ilyen tipikus "női" skatulyázásokba sose fértem bele. Egyszerűbben megtalálom a közös hangot a férfiakkal mint a nők nagy részével, mégis a legközelebbi bizalmasaim, barátaim nők. Mindkét nemben van normális, értékes ember és mindkét nemben vannak undorító emberek, ez nagyon is egyénfüggő és káros lenne általánosítani.
2019. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

"Mindkét nemben van normális, értékes ember és mindkét nemben vannak undorító emberek, ez nagyon is egyénfüggő és káros lenne általánosítani."


Így van, mindkét nemben vannak, csak nem mindegy, milyen arányban. Az általánosítással semmi gond nincs, hiszen ha valaki nem tartozik a negatív táborba, akkor leszarja, hogy pl. a másik 65%-ról mit mondanak (ez csak egy példa volt). Persze feminista szemszögből, akik a női nem felemelkedésén dolgoznak, világos az ilyen statisztikák elutasítása. Túl fájdalmas lenne szembenézni a valósággal, hogy pl. milyen arányban szüzek még a 14-18 éves lányok, hányan dolgoznak a szexiparban az egyetemisták közül, stb.


A férfiaknak meg ehhez a kérdéshez semmi köze, feleslegesen kevered ide őket rafináltan.

2019. márc. 7. 17:38
 10/38 A kérdező kommentje:

Amúgy meg nem értem, miért lenne "káros" általánosítani.


Ennyi erővel azt se mondjuk ki, hogy a neoprotestánsok jelentős része egy szar ember, mi? Hogy meg ne sértsük a kicsi lelküket...

2019. márc. 7. 17:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!