Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pár éve tartó párkapcsolatnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár éve tartó párkapcsolatnál hogy a normális? Ha mindenhova együtt mennek, vagy ha van azért külön program a saját barátaikkal, családtagjaikkal?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 22. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi már 7 éve vagyunk együtt, de az első perctől kezdve voltak külön programjaink (főleg sport). És a mai napig megyünk külön is programokra (család, barátok, munka stb). Szerencsére két önálló felnőtt vagyunk, nem vagyunk összenőve, így ez nem probléma egyikünknek sem :)
2019. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre nem lehet más választ adni, mint amit az első írt, különben elsöpör a népharag. :))
2019. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szánalmasak azok a párok, ahol az egyik nem meri elengedni a másikat szabad programra. Van ilyen haverom, akinek a nője eljár az összes pasis kocsmázásra, de még az megye3 focimeccsre is, nehogy nélküle történjen valami. Ez nagyon gáz. Néha már inkább nem hívjuk a srácot.
2019. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fura lesz a válaszom.. Mi egyéjszakás kalandnak indultunk, 7 éve. Aztán ahogy ismerkedtünk, nagyon sok a közös bennünk. Kis idő alatt rájöttünk, hogy sokkal jobb, ha a közös hobbikat együtt csináljuk, mint a barátok, mellette pedig vannak romantikus programjaink is. Közös baráti társaság lévén még szórakozni is együtt megyünk. Persze, voltak külön programjaink, ha a másik nem ért rá, nincs ezzel baj alapvetően, de nálunk olyankor én is és párom is hamar hazaértünk, mert nem volt olyan jó 🙂 nem tudom ez mennyire normális vagy sem, de én jól érzem így magam, párom is boldog (ha csak nem született színész). Lehet, hogy össze vagyunk nőve, mondták is sokan, de annak meg mi értelme, hogy ugyanazt a dolgot külön csináljuk, ha mindketten szeretjük. Ráadásul mi ilyen különcök vagyunk a barátainktól, ami nekünk bejön, az általában a társaságban senkinek nem.. Pl egy film a moziban, amit senki más nem akar megnézni, fürdőbe járás, sport, stb.

Szóval mi vagyunk a másik oldal 😀

2019. máj. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk még nem merült fel rá igény eddig, hogy külön menjünk el bárhova is pihenni, szórakozni. Max egyedül elmerülünk a saját hobbinkban, de ezekből is inkább közösek vannak
2019. máj. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mindkettő normális szüleimmel nőttem fel sokszor megyünk együtt valahova de van külön programom

barátokkal is sok helyre megyünk együtt de nélkülük is van programom


a barátnőmmel is sok helyre megyünk de mindkettönknek van külön programja (jó itt főleg a munka van de pl mi nem tudunk minden nap találkozni sok a munkánk de amikor együtt vagyunk akkor ugy durván 20 órát is egybe vagyunk) szoval a lényeg nem muszály minden hova együtt mennetek de nem szabad elhanyagolni sem!


találjátok meg a ti egyesulyotokat!

2019. máj. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!