Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rájöttem hogy hülye voltam!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem hogy hülye voltam! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy férfi aki a munkatársam volt , 2 éve kezdődött akkor ismertem meg , megtetszett joban voltunk kedved volt figyelmes volt velem és beleszerettem . Akkor neki volt egy kapcsolata és ő nem tudta ezt nekem viszonozni sokat is szenvedtem emiatt . Egy fél éve elkezdtünk együt járni sportolni több időt töltöttünk együtt mint azelőtt és 2honapja közölte velem hogy kezdett megszeretni de én mondtam hogy már bem vagyok szerelmes de attól meg nagyon fontos nekem . Közben szakitott a barátnőjével és azt szerette volna hogy együtt legyünk de én nem akartam már nert a jövömre akartam koncentrálni , sajnáltam nagyon rosszul viselte hogy szeret és nem lehetünk együtt de én elvoltam nem érdekelt már igy mint régen .Időközben felmondott és egy honapja elment elbucsuzott és megszakított minden kapcsolatot velem . Miota nincs nagyon hiányzik rájöttem hogy hülye voltam és hogy még valahol szeretem . A telefon száma még megvan , szerintetek felhivjam , van még esélyem?

2019. máj. 22. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Már rég hívnám!
2019. máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Az ember akkor jön rá többségében, hogy mennyire szereti a másikat amikor elveszti.

A helyedben nem vesztegetném az időt, felhívnám és elhívnám!

2019. máj. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Ez a hajó elment, integess neki! Jól tette, hogy megszakított veled minden kapcsolatot, mikor barátzónázni akartad szerencsétlent.
2019. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

"Éhezem, a hűtőm elromlott, de még nem romlott meg az összes kaja, szerintetek egyek a jóból, vagy haljak éhen?"

Ok

2019. máj. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De mivan ha már nem akar látni , illetve egy honap alatt lehet kiszeretett belőlem és tovább lépet:(
2019. máj. 22. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!